Zwycięzcy Love Island 3: Kto wygrał finał 3. edycji Wyspy Miłości?

2021-04-11 23:31 mm
Love Island 3 - pary w finale
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Love Island 3 przechodzi do historii. W niedzielę 11 kwietnia rozegrał się wielki finał trzeciej edycji randkowego reality show Polsatu. Kim są zwycięzcy Love Island 3? Jak potoczyły się losy par na ostatniej prostej? Wyniki finału 3. edycji Wyspy Miłości poznaliśmy w niedzielny wieczór. Sprawdźcie, kto wygrał Love Island 3!

Za nami finał Love Island 3. Zwycięzcy są już znani. Wyniki finału trzeciej edycji Wyspy Miłości poznaliśmy 11.04.2021 późnym wieczorem.

Która para przekonały widzów, że to właśnie ich związek zasługuje na kontynuację? Jakie koperty wybrali uczestnicy wytypowanej w głosowaniu zwycięskiej pary?

Zgodnie z zasadami finału Love Island 3 Islanderzy mieli do wyboru pieniądze albo miłość. Od tego, jaka była ich decyzja, zależy, czy rozpoczęli nową wspólną drogę, dostali pieniądze, czy... odeszli z niczym.

Kto wygrał Love Island 3?

Kto wygrał Love Island 3? Na stronach Hotplota.pl od początku trzeciej edycji Wyspy Miłości pytaliśmy Was, która para Waszym zdaniem powinna wygrać show. Dotąd okazywało się, że nasza sonda pokrywała się z wynikami głosowania w oficjalnej apce programu. To właśnie Angela i Arsen uzyskali w obu przypadkach najmniej głosów i tuż przed finałem pożegnali się z show. W następnej kolejności z programu odpadli Stella i Piotr, których również wskazali nasi czytelnicy. Czy wyniki finału pokryły się z wynikami naszego głosowania?

Zwycięzcy Love Island 3

Finał Love Island 3 był pełen emocji. Jeszcze przed wejściem do kręgu ognia uczestnicy mieli ostatnie chwile na relaks - Waleria, Caroline i Ania wybrały się do spa, a panowie w tym czasie... pisali dla swoich wybranek romantyczne listy. One odwdzięczyły im się tym samym na brzegu basenu. Najważniejszy wieczór rozpoczęło wzajemne odczytanie w parach napisanych wcześniej słów.

A kto wygrał Love Island 3? Widzowie programu na zwycięzców wybrali... Caroline i Mateusza! I to właśnie oni stanęli przed trudnym wyborem między miłością a pieniędzmi. Kopertę z pieniędzmi wylosowała Caroline i to ona zdecydowała, że wybiera miłość! To oznacza, że ona i Mateusz otrzymają po 50 tysięcy złotych, a przede wszystkim wiedzą, że są dla siebie ważni.

Przypomnijmy, że losy Caroline i Mateusza nie były łatwe, bo uczestnik podobał się niemal każdej kolejnej piękności, która pojawiała się w willi. Mati był jednak wierny swojej kanadyjskiej wybrance i od wielu tygodni to właśnie z nią pielęgnował swój związek. Widzowie pokochali tę parę za ich różnice charakteru, poczucie humoru i dystans. Myślicie, że stworzą relację również poza programem?

Zgadzacie się z wynikami Love Island 3? A może uważacie, że większość głosujących się myliła i inna para zasługiwała na zwycięstwo?

Love Island 3 - uczestnicy - Waleria i Piotr
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości
Love Island 3 - uczestnicy - Mateusz i Caroline
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości
Pensja Prezesa w Radiu ESKA - Jan Pirowski wypłaca kasę od poniedziałku do piątku!
Love Island 3 - Ania i Czarek
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości
NAJNOWSZE