Love Island 3: Stella i Piotr to udawany związek? "Powinna być z Czarkiem"

2021-04-05 22:02 mm
Love Island 3 - uczestnicy - Stella i Piotr
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Finał Love Island 3 coraz bliżej! Które pary do niego wejdą, a które na ostatniej prostej pożegnają się z programem? Uczestnicy trzeciej edycji randkowego show Polsatu coraz mocniej wierzą w zwycięstwo i niewiele wskazuje na to, żeby pary na Wyspie Miłości miały się jeszcze pozmieniać. A może jednak... Nie wszyscy wierzą w szczerość relacji Piotra i Stelli! Co jeszcze piszą fani Love Island 3 na krótko przed wielkim finałem?

Ostateczne rozstrzygnięcie 3. edycji Love Island Polska zbliża się wielkimi krokami. Producenci programu zaczęli już przygotowywać widzów na wielki finał, a to znak, że z programem muszą pożegnać się kolejni uczestnicy.

Kto wszedł do finału Love Island 3? O tym przekonamy się już wkrótce. Tymczasem atmosfera na Wyspie Miłości wydaje się nie wskazywać na zbliżającą się burzę. Pary okopały się na swoich pozycjach i uczestnicy sprawiają momentami wrażenie, jakby chcieli już tylko bezpiecznie dotrwać do finału.

Ale czy obecne pary na pewno są dobrze dobrane? Niektórzy widzowie show mają poważne wątpliwości. Widać to w powtarzających się komentarzach w mediach społecznościowych.

Zobaczcie, co piszą fani Love Island 3 o parach, które starają się o wejście do finału.

Stella i Piotr "udają związek"? Widzowie komentują

Im bliżej finału, tym gorętsza atmosfera w komentarzach pod relacjami z kolejnych odcinków Love Island 3. Pary mają już swoje wierne armie zwolenników i równie liczne rzesze przeciwników. W opiniach o uczestnikach da się jednak powoli dostrzec jakiś trend...

W trwającej na Hotplota.pl sondzie na temat par tej edycji Wyspy Miłości w rankingu sympatii widzów prowadzą Waleria i Piotr. Tuż za nimi plasują się Ania i Cezary oraz Caroline i Mateusz. Najmniej lubiane pary według naszych czytelników to Stella i Piotr oraz Angela i Arsen. Głosowanie wciąż trwa - Wy też możecie wybrać swoją ulubioną parę pod tym adresem.

Tymczasem zobaczcie, co piszą fani programu o obecnych parach. Poniżej cytujemy wybrane komentarze z oficjalnego profilu Love Island na Facebooku.

Czy zauważyliście, że Stella wszystko co mówi to patrzy na reakcje Piotra aby jemu pasowało.Jak można w tak krótkim czasie znajomości dać się tak podporządkować psychicznie.I to według Piotra nazywa się partnerstwo?! Ten facet jest ukrytym psycholem.Stella powinna się w końcu obudzić ale miejmy nadzieję, że po powrocie do Polski jeżeli sama nie zrozumie żeby trzymać się od niego z daleka to ktoś dla jej dobra "wyrwie"ją z tego toksycznego "związku"

Stella już nie ma wyjścia i musi do konca wytrwąc z Piotrem w programie ale po progrmaie niech głęboko sie dziewczyna zastanowi a na pewno rodzina,znajomi,przyjaciele tez są sceptyczni do tej relacji i mogą jej wybić go z głowy oby

Stella powinna być z Czarkiem Piotr powinien być jedynie ze swoimi głupiomądrymi mądrościami 😉

Piotr jeśli chodzi o mnie to nie zrobisz nic żeby ocieplić swój wizerunek. Nie ufam nie wierzę w nic

(o Stelli i Piotrze) Nie pasują do siebie...moje zdanie. W kolejnym odcinku będą już zgrzyty a gdzie tu planują być razem po programie mało prawdopodobne to.

Jakiś Dramat z tą Slella i Piotrkiem mówią że chcą budzic się rano obok niego i zasypiać a puzniej ma jakieś ale jest kompletnie nie zdecydowana sam nie wie co chce 🙈🙈

Faktycznie Stella pasuje do Czarka ale jej czas na to minął. Ania mnie wkurzała mega ale przy Czarku się fajnie otworzyła i coś tam się fajnego między nimi dzieje i niech to spokojnie rozwijają:)

Stella przyznaj tu i teraz że jednak Czarek to ten..

Stella i Piotrek dziś tak miło a jutro spiny

Coś ostatnio nie wyczuwam w Stelli szczerości...

Raz jeszcze zaznaczamy, że to tylko wybrane komentarze. Zdania widzów są oczywiście mocno podzielone. 

A Wy co myślicie o obecnych parach? Która z nich najbardziej zasługuje na finał? Zagłosujcie!

Pensja Prezesa w Radiu ESKA - Jan Pirowski wypłaca kasę od poniedziałku do piątku!
Love Island 3 - pary - Stella i Piotr
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości
NAJNOWSZE