Love Island 3. Waleria i Piotr zwycięzcami trzeciej edycji Wyspy Miłości?

2021-04-07 17:52 mm
Love Island 3 - Waleria i Piotr
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Czy Waleria i Piotr wygrają trzecią edycję Love Island? Finał randkowego programu Polsatu zbliża się wielkimi krokami i w grze zostało już tylko 5 par. Według wielu widzów to właśnie Piotrek i Waleria spośród wszystkich uczestników zbudowali najszczerszą relację! Czy ten związek da im zwycięstwo Love Island 3?

Im bliżej finał Love Island 3, tym bardziej nerwowo robi się w willi uczestników. Pary trzeciej edycji show dobrze wiedzą, że wkrótce w grze zostaną tylko najlepsi. 

Kto wejdzie do finału Love Island 3, a kto obejdzie się smakiem? O tym przekonamy się już wkrótce, a póki co możemy wraz z widzami programu snuć przypuszczenia. 

Waleria i Piotr zwycięzcami Love Island 3?

W badaniu nastrojów widzów na ostatniej prostej trzeciej edycji Wyspy Miłości pomaga nam sonda na stronach Hotplota.pl. Od początku programu pytamy naszych czytelników, która para ma ich zdaniem najbardziej zasługuje na zwycięstwo

Kto prowadzi w naszym rankingu? Zgadliście: Waleria i Piotr!

Na krótko przed odcinkiem z 7 kwietnia, kiedy powstaje ten artykuł, na Walerię i Piotra zagłosowało aż 37% naszych czytelników. Tuż za nimi plasują się Ania i Cezary (34% głosów). 

Wyniki naszej sondy potwierdzają natomiast, że kłopoty Stelli i Piotra, o których donosiliśmy już na Hotplota.pl, nie są wyssane z palca. Na tę parę oddało głos tylko 8% osób.

Love Island 3 - pary - Stella i Piotr
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Widać wyraźnie, że Piotr boi się, iż jego związek ze Stellą nie idzie w dobrym kierunku. Wspólne plany na przyszłość snują za to Caroline i Mateusz. Para zaplanowała już podróż w rodzinne strony Wyspiarza oraz wycieczkę w góry. 

Ania i Czarek, para o najkrótszym stażu wybrała się za to na swoją pierwszą randkę poza willą. Wyspiarzom podczas wspólnych chwil towarzyszyło stado uroczych kóz. Para rozmawiała o przyszłości po programie i o tym jak ich znajomość może się dalej rozwijać. Ania wyznała, że jest gotowa przeprowadzić się do Warszawy. Czy to zwiastuje poważny związek?

Pozostali Wyspiarze nie są tego tacy pewni. Piotrek, Arsen, Piotr i Mateusz podczas rozmowy w willi przyznali, że nie widzą między tą dwójką głębszych uczuć...

Co poza tym dzieje się na Wyspie Miłości?

W ostatnim odcinku Love Island 3 wyspiarze zakończyli dzień świętując 25. urodziny Arsena. Przygotowali dla sportowca imprezę niespodziankę. Wisienką na torcie okazała się możliwość spędzenia nocy z Angelą w kryjówce.

Kto będzie żył długo i szczęśliwie poza Wyspą Miłości? W najbliższym odcinku w willi pojawi się Karolina Gilon. W Kręgu Ognia ogłosi kto decyzją widzów zasłużył na wielki finał, a kto zebrał najmniej głosów i będzie miał 30 minut na spakowanie walizek.

Czy będzie to Waleria i Piotrek, Caroline i Mateusz, Ania i Czarek, Stella i Piotr, a może Angela i Arsen? Oglądajcie z nami Love Island 3 i sprawdzajcie najnowsze relacje na Hotplota.pl!

Love Island 3 - pary - Caroline i Mateusz
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości
Pensja Prezesa w Radiu ESKA - Jan Pirowski wypłaca kasę od poniedziałku do piątku!
NAJNOWSZE