Finał Love Island 3: Angela i Arsen czy Stella i Piotr? Pary walczą o miejsce!

2021-04-06 13:52 mm
Love Island 3 - pary - Angela i Arsen, Stella i Piotr
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Kto wejdzie do finału Love Island 3? Pary zdają sobie sprawę, że to ostatni moment, aby zawalczyć o miejsce w finałowym gronie uczestników. Niestety nie wszystkim się to uda! Angela i Arsen to para, na którą niedawno jeszcze nikt nie stawiał. Wydaje się jednak, że jej szanse na finał rosną! Tymczasem Stella i Piotr przeżywają wyraźny kryzys. Czy przez konflikt pożegnają się z programem?

Finał Love Island 3 zbliża się wielkimi krokami. Program zmierza do końca - uczestnicy mają już tylko kilka dni na udowodnienie, że zasługują na zwycięstwo 3. edycji randkowego show Polsatu. Na najlepszą parę czeka miłość i 100 tys. złotych do podziału. 

O miejsce w finale walczy obecnie 5 par. Wszystkie one teoretycznie mają jeszcze szansę wygrać trzecią polską edycję Wyspy Miłości. Prawda jest jednak taka, że widzowie już teraz mają swoich faworytów.

Na Hotplota.pl od początku tej edycji programu pytamy czytelników o ich sympatie. Która para najbardziej zasługuje na zwycięstwo? Wyniki naszej sondy są bardzo optymistyczne przynajmniej dla dwóch par. W ostatnich dniach jednak sympatie widzów chyba nieco się zmieniają...

Im bliżej finału, tym poważniejsze stają się rozmowy uczestników Love Island 3. Pary zastanawiają się, jak będzie wyglądało ich życie po programie i czy po zderzeniu z rzeczywistością ich uczucia nadal będą tak samo intensywne. Bardzo dobre pytanie... Jak wiemy z poprzednich edycji, różnie w tym bywało.

Na pewno świetną okazją do poznania zamiarów partnera jest romantyczna randka. Tym razem wybrali się na nią Arsen i Angela. Chłopak zaprosił Islanderkę na kajaki. Był przyspieszony kurs wiosłowania, a następnie piknik na plaży pełen elektryzujących spojrzeń zakończony toastem - Za nas po programie!

Obserwując komentarze widzów Love Island 3 w mediach społecznościowych można wysnuć wniosek, że Arsen i Angela w ostatnich dniach zyskują w oczach fanów. Niestety obawiamy się, że nie można tego powiedzieć o Stelli i Piotrze.

Love Island 3 - uczestnicy - Stella i Piotr
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Piotr wyznał właśnie , że ma już dość wątpliwości partnerki dotyczących jego szczerości. Po długiej rozmowie atmosfera się oczyściła, jednak pozostali Islanderzy po kryjomu debatujący nad związkiem pary nie wróżą mu długiej przyszłości.

Waleria i Caroline stwierdziły, że Piotr nie traktuje dobrze swojej partnerki, a dziewczyna na pewno lepiej dogadywałaby się z Czarkiem, który jest w parze z Anią.

Czy Stelli i Piotrowi uda się odbudować słabnącą więź przed ogłoszeniem, kto wszedł do finału Love Island 3?

Love Island 3 - Angela i Arsen
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości
Pensja Prezesa w Radiu ESKA - Jan Pirowski wypłaca kasę od poniedziałku do piątku!
NAJNOWSZE