Love Island 2 - uczestnicy. Nowa dziewczyna na Wyspie! Kim jest Kornelia? [BIO + ZDJĘCIA]

2020-09-16 18:45

Kim jest Kornelia Wełpa, nowa uczestniczka Love Island 2? Uczestnicy programu Wyspa Miłości przygotowują się do kolejnego przeparowania. Tymczasem w willi pojawiła się nowa dziewczyna. Co o niej wiemy? Zobaczcie, co mówi o sobie Kornelia i jak wygląda nowa uczestniczka Love Island 2.

Uczestnicy Love Island dbają o to, żeby na Wyspie Miłości nie zabrakło emocji.

Jednym z większych ostatnio dramatów było bez wątpienia rozstanie Oliwki i Igora. Tego chyba nikt się nie spodziewał, a już na pewno nie Igor.

Ale nie był to dla niego koniec emocji. Kiedy Islander wybrał się na "samotny spacer" (no dobra, w towarzystwie kamer, ale kto by tam wnikał...) czekała na niego spora niespodzianka. Igor spotkał piękną Kornelię, czyli nową uczestniczkę Love Island 2!

Igor nie tracił czasu i po romantycznym spacerze z Kornelią zabrał nową Wyspiarkę prosto do willi, aby przedstawić ją reszcie mieszkańców.

Kornelia wywarła na większości ekipy raczej dobre wrażenie.

Co wiemy o nowej uczestniczce Love Island 2?

Oglądajcie "Love Island. Wyspa miłości" już dziś o godzinie 22:10 na antenie Polsatu! 

Love Island 2 - uczestnicy: Kim jest Kornelia?

Co wiemy o nowej uczestniczce Love Island 2? Kim jest Kornelia, którą do wilii Islanderów przyprowadził niespodziewanie Igor?

Nowa dziewczyna na Wyspie Miłości nazywa się Kornelia Wełpa i ma 24 lata. Świeża Islanderka ma przeszywające spojrzenie i - jak zapewnia - nie odkłada swoich marzeń na później.

Kornelia uwielbia samotnie podróżować po świecie, jest szczera, kreatywna i ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii, którą chce zarażać wszystkich wokół niej.

ESKA XD #001

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak mówi sama o sobie Kornelia – jest wolnym ptakiem. Nie ma stałej pracy, a swój czas przeznacza głównie na podróżowanie, poznawanie nowych rzeczy, szukanie inspiracji i kształtowanie samej siebie. Jest też w trakcie otwierania własnego biznesu.

Nowa uczestniczka Love Island 2 pochodzi z Mazur, gdzie spędziła swoje dzieciństwo. Mieszkała też w Olsztynie, Gdańsku i Warszawie. 

Kornelia uważa się za osobę o bogatym wnętrzu i ciekawej, barwnej osobowości. To, co najbardziej ją wyróżnia, to odwaga, siła i wielkie zamiłowanie do poznawania świata. „Moje życie to jeden wielki spontan i czerpię z niego, jak tylko się da” – twierdzi.

Nowa Wyspiarka jest szczera, komunikatywna i potrafi radzić sobie w trudnych sytuacjach. Jej mocną stroną jest też dobra intuicja! Uwielbia naturę i zawsze stara się o nią dbać najlepiej, jak potrafi.

Moim największym sukcesem jest moja przemiana zewnętrzna, jak i wewnętrzna. Jeszcze kilka lat temu byłam zakompleksioną dziewczyną bez wiary w swoje możliwości i z brakiem pewności oraz akceptacji siebie. Odkąd zmieniłam nastawienie, moje życie i osobowość stały się piękne i mogę tym inspirować innych

- mówi Kornelia.

Kornelia twierdzi, że nigdy nie była w związku, który trwałby dłużej niż rok, jednak mówi też, że każda relacja nauczyła ją czegoś ważnego. Od lutego jest singielką.

Jej idealny partner to wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna o pięknym, szczerym uśmiechu i hipnotyzującym spojrzeniu. Powinien być też męski, zabawny, oczytany i odważny.

Znacie wśród uczestników Love Island 2 kogoś pasującego do opisu Kornelii? xD

NAJNOWSZE