Love Island 2: Nowy uczestnik wychował się w Nowym Jorku. Kamil ostro namiesza?

2020-09-14 18:55 mm
Love Island 2 - uczestnicy - Kamil Nicalek
Autor: Polsat / Wyspa Miłości / Love Island 2

Love Island 2 nie zwalnia tempa. Uczestnicy na dobre zadomowili się w willi, ale spokój na Wyspie Miłości nie gości nigdy dłużej, niż kilka godzin. Na horyzoncie pojawił się właśnie nowy uczestnik. Plotki głoszą, że sporo namiesza... Kim jest Kamil Nicalek i jak przywitają go dziewczyny na Wyspie Miłości?

Przed nami kolejne odcinki Love Island 2 i kolejne emocje na Wyspie Miłości. Kto na kim tym razem zawiesi oko i 

Kamil Nicalek ma 32 lata i jest posiadaczem spojrzenia, które może zawrócić w głowie niejednej kobiecie! Na „Wyspę miłości” przyjechał prosto z Nowego Jorku, gdzie mieszka od piątego roku życia. Przystojny, dojrzały i tajemniczy.

Nowy uczestnik w Love Island 2: Kim jest Kamil Nicalek?

Krążą plotki, że nowy uczestnik Love Island 2 może nieźle namieszać w programie. Jest przystojny, ma podobno hipnotyzujące spojrzenie i jest prawdziwym światowcem. Zobaczcie sami...

ESKA XD #001

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kamil Nicalek ma 32 lata i jak zapewniają producenci Love Island 2 jest posiadaczem spojrzenia, które może zawrócić w głowie niejednej kobiecie.

Na „Wyspę miłości” Kamil przyjechał prosto z Nowego Jorku, gdzie mieszka od piątego roku życia. Przystojny, dojrzały i tajemniczy.

Co o nim wiemy?

Kamil Nicalek Jest typem obserwatora, który ma na swoim koncie całkiem sporo życiowego doświadczenia. Na początku znajomości sprawia wrażenie nieco wstydliwego, jednak zdecydowanie nie jest mężczyzną z kompleksami - w skali od 1 do 10 przyznaje sobie... 100. Skromniś, co nie?

Na co dzień Kamil pracuje w branży nieruchomości na Piątej Alei w Nowym Jorku. Za swoje największe zalety uznaje dojrzałość, dobre nastawienie do życia i umiejętność zachowania spokoju w wielu sytuacjach.

Nowy uczestnik Love Island 2 uważa się za optymistę o dobrym sercu, a jego największym atutem, jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny, są według niego jego oczy. Kamil Nicalek interesuje się fotografią, ma też słabość do psów. Motta, którymi kieruje się w życiu to przede wszystkim: „Życie jest krótkie” i „Wszystko dzieje się po coś”.

Najdłuższy związek Kamila trwał podobno 3,5 roku. Jak sam twierdzi, rozstał się ze swoją partnerką w zgodzie i nadal pozostaje z nią w dobrych relacjach. Singlem jest od roku. Jego drugi poważniejszy związek z młodszą od niego modelką trwał dwa lata i zakończył się... zdradą partnerki oraz złamanym sercem Kamila.

 „Mój ideał kobiety to wysoka, wysportowana, seksowna i elegancka osoba o pięknych oczach i naturalnych włosach. Szukam partnerki, która będzie rodzinna, uśmiechnięta, spontaniczna i ambitna” - twierdzi nowy uczestnik Love Island 2.

Zgłaszając się do Wyspy Miłości Kamil miał nadzieję na to, że uda mu się znaleźć swoją partnerkę życiową.

Program "Love Island. Wyspa miłości" możecie oglądać od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godzinie 22:10 na antenie Polsatu.

NAJNOWSZE