Love Island 2. Uczestnicy, nowe pary, kolejne zmiany. Co przyniosło przeparowanie?

2020-09-10 17:37 mm
Love Island 2 - Wyspa Miłości - uczestnicy 2020
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Kolejne odcinki Love Island 2 i kolejne zmiany par! Nowi uczestnicy w programie "Love Island. Wyspa Miłości" zawsze zwiastują nagłe zwroty akcji. Czy tak było i tym razem? Sprawdźcie, kto z kim kręci w najnowszych epizodach drugiej edycji programu Love Island w Polsacie!

Co nowego w kolejnym odcinku programu Love Island 2? Uczestnicy show dbają o to, aby Wyspa Miłości każdego dnia pozostawała rozgrzana do czerwoności. Kolejne przeparowania, zalotne spojrzenia i pierwsze konflikty każdego dnia podgrzewają temperaturę na planie drugiego sezonu miłosnego show Polsatu.

Kto z kim kręci w kolejnym odcinku Love Island 2? Nowi uczestnicy jak zawsze zaburzają pozorny spokój, który tylko na chwilę gości w hiszpańskiej willi na Wyspie Miłości. W środę 9 września rozpoczęło się niespodziewanie przeparowanie. Jak będą po nim wyglądać miłosne konfiguracje uczestników Love Island 2?

Love Island 2: nowi uczestnicy i nowe pary! Kto z kim kręci tym razem?

9 września głos należał do dziewczyn. Jako pierwsza wybierała Natalia, która postanowiła wybrać Mundka. Para w ostatnich dniach złapała fajną nić porozumienia i wydaje się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Julia zgodnie z przewidywaniami wybrała Dominika, tym samym oficjalnie odbijając partnera Adzie.

Czy Dominik zostanie przy Julce dłużej? Czy podobnie jak przy poprzednich partnerkach szybko minie mu zainteresowanie...? 

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ola nie była oryginalna w swoich decyzjach i postawiła na Rafała. Para ma najdłuższy staż w programie!:) Oliwia również nie zaskoczyła swoim wyborem i postawiła na Igora, z którym dogaduje się coraz lepiej i jak sama dodaje:

Jego uśmiech i spojrzenie działają na mnie jak magnez i chciałabym się budzić obok niego codziennie.

Alicja, pomimo rozterek, postanowiła dać szansę nowemu uczestnikowi Misakowi. Czy uda im się zbudować relację trwalszą niż kilka dni?

W kolejnym odcinku (z 10 września) poznamy wybór Ady. To własnie ona zdecyduje, którzy uczestnicy opuszczą gorącą Hiszpanię! W kręgu ognia zostało trzech Wyspiarzy: Bartek, Karol i Mikołaj.

Którego z nich wybierze Ada?

Love Island 2 - uczestnicy drugiego sezonu
Autor: Polsat / Love Island / Zuza Krajewska

Love Island 2 - nowa uczestniczka

Gdy pożegnamy już dwóch Wyspiarzy, do gry wejdzie nowa Islanderka - Ola Malinowska! 23-letnia blondynka o niebieskich oczach i przenikliwym spojrzeniu.

Podobno Ola ma słabość do wysokich brunetów o ciemnej karnacji... Czy wśród naszych Wyspiarzy jest kandydat pasujący do jej preferencji?

NAJNOWSZE