Lourdes Leon niepodobna do siebie w nowej sesji. To córka Madonny?!

2021-12-10 20:30

Lourdes Leon stara się wejść do show-biznesu, odwiedzając kolejne gale. Tym razem możemy zobaczyć ją na okładce Paper Magazine. Mamy jednak wątpliwość, czy to aby na pewno córka Madonny. Spójrzcie na te zdjęcia, może Wam uda się wypatrzyć na nich Lourdes Leon pod warstwą mocnego makijażu.

Lourdes Leon to najstarsza córka Madonny. Od dłuższego czasu widać, jak próbuje dostać się do show-biznesu. Żeby zyskać sławę, odwiedza gale, na przykład MET. Choć ta Lourdes Leon nie zachwyciła.

Mimo niepowodzeń córka madonny dzielnie walczy o uwagę mediów. Tym razem pozowała na okładce Paper Magazine. Mamy jednak wątpliwość, czy to aby na pewno jest Lourdes Leon... Bo jeśli odziedziczyła coś po Madonnie to właśnie cechę nieprzypominania samej siebie!

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Niepodobna do siebie Lourdes Leon pozuje na okładce

Ta okładka Paper Magazine nie wzbudziła zachwytu. Lourdes Leon na okładce robiła, co mogła, by zainteresować odbiorców. Prężyła się w malutkich kostiumach, zalotnie spoglądając w obiektyw. Wlazła nawet na maskę samochodu!

Niestety, to nie wystarczyło...

Czytamy w licznych komentarzach.

Być może internauci nie rozpoznali Lourdes Leon, ponieważ jej wygląd schował się za grubą warstwą makijażu.

Wy poznajecie, że to córka Madonny?

- Nie rozumiem, kto jest promowany?

- czy ktoś wie, kto to jest?

- w dzisiejszych czasach każdy wygląda tak samo. Te same zabiegi kosmetyczne, ta sama twarz. Co się stało z indywidualnym pięknem?

- Myślałem, że to Doja ??

W zasadzie Madonna tez już nie przypomina samej siebie. Może więc to kwestia genów?