Lourdes Leon żałuje udziału w Met Gali? „To nie jest mój klimat”

2021-10-17 10:05 AM
Lourdes Leon
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Met Gala to niezwykle prestiżowe wydarzenie. Dostać zaproszenie od Anny Wintour to zaszczyt dla każdej znanej osoby. Są wśród celebrytów i tacy, którzy od lat nie mogą otrzymać upragnionego zaproszenia, jak np. Khloe Kardashian. Córka Madonny natomiast zdradza, jak naprawdę wygląda gala i dlaczego totalnie nie jest w jej klimacie.

Słowa Lourdes Leon mogą się nie spodobać Khloe Kardashian. Celebrytka od lat marzy o tym, by otrzymać zaproszenie na Met Galę i co roku, podczas gdy jej siostry bawią się na gali, ona jest skrupulatnie pomijana.

Ale czy faktycznie Met Gala jest tak super jak się wszystkim wydaje? Lourdes Leon ma nieco inne zdanie. Według 25-letniej córki Madonny modowe wydarzenie jest dosyć krępujące i przede wszystkim nie jest w jej klimacie. Oto co nie podoba się Lourdes.

Czy dobrze się bawiłam na Met Gali? Jestem naprawdę wdzięczna, że mogłam się tam pojawić. Może dlatego, że to był mój pierwszy raz, ale to było szalone. Zostajesz wepchnięta do pokoju z tymi wszystkimi sławnymi ludźmi i musisz z nimi rozmawiać i być ich przyjacielem, nawet jeśli ich nie znasz. To nie jest mój klimat.

- mówiła

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Jestem przekonana, że jest to fajna, jeśli jesteś kimś, kto przyjaźni się z wieloma sławnymi osobami, ale to nie ja. Nie wiedziałam z kim do cholery mam rozmawiać. Czułam się tak niezręcznie, że dosłownie w środku nocy zadzwoniłam do mojego chłopaka.

– kontynuowała.

Ciekawe czy po tych słowach, Khloe Kardashian trochę zmieni zdanie na temat Met Gali? 😊

NAJNOWSZE