Madonna sie niezmienia! Wypina pośladki i pozuje topless

2021-11-25 20:30

Czas może wiele zmienić... jednak nie królową popu! Choć dziś Madonna nie wzbudza już takiego szału, jak przed laty, to niezmiennie kocha szokować. Jeśli myśleliście, że z biegiem lat największa skandalistka się uspokoi - byliście w błędzie. Zobaczcie jej ostatnią sesję!

Madonna była niekwestionowaną ikoną lat 90. Jej piosenki z miejsca stawały się hitami, a albumy biły rekordy sprzedaży jak szalone. Już wtedy Madonna wiedziała, że poza śpiewaniem musi też przyciągać zainteresowanie mediów i fanów. Zdecydowała, że będzie wywoływać skandal za skandalem.

I choć dziś dużo trudniej jest zgorszyć opinię publiczną, Madonna wciąż szokuje. Na ostatniej sesji zdjęciowej 63-letnia wokalistka wypina pupę i pozuje topless!

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Półnaga Madonna kusi w nowej sesji

Pewne rzeczy chyba się po prostu nie zmieniają... Madonna kocha szokować i wzbudzać kontrowersje! I nawet upływ czasu jej w tym nie przeszkodzi. A dzięki rozwojowi techniki może zaskakiwać fanów na nowe sposoby...

Gwiazda właśnie opublikowała na Instagramie efekty sesji zdjęciowej. Jest pikantnie! Madonna pozuje w pościeli, wypina pośladki ubrana w kabaretki i udaje, że śpi topless.

- Gwiazda ??❤

- ona jest doskonała ❤️?❤️

- Życie dla ostatniego zdjęcia…..??

- Jestem wstrząśnięty ?

Czytamy pod wyzywającymi zdjęciami.

Was też Madonna wciąż jeszcze szokuje?

Sonda
Co myślisz o rozebraych fotkach Madonny?