Louis Tomlinson - Walls: Debiutancka płyta Louisa zachwyca fanów! "Płaczę z dumy"

2020-01-31 11:39 mw
Louis Tomlinson - Walls
Autor: youtube.com

Doczekaliśmy się! Louis Tomlinson wydał wreszcie swoją debiutancką płytę. Album "Walls" właśnie ujrzał światło dzienne! Jak odebrali go fani piosenkarza? Chyba łatwo się domyślić - wielbiciele Louisa pękają z dumy. I słusznie - płyta "Walls" jest naprawdę świetna!

Louis Tomlinson długo kazał fanom czekać na swój debiutancki album. Od zawieszenia działalności One Direction minęły już 4 lata i wszyscy członkowie grupy zdążyli już wydać swoje solowe płyty. Wszyscy, poza Tomlinsonem.

W piątek 31 stycznia 2020 roku w serwisach streamingowych wreszcie pojawił się wymarzony krążek.

I wiecie co? Warto było czekać!

Jaka jest debiutancka płyta Louisa Tomlinsona? O czym śpiewa na swoim pierwszym krążku? Zobaczcie szczegóły.

LOUIS TOMLINSON - WALLS

Debiutancki album Louisa Tomlinsona składa się z 12 piosenek i trwa łącznie 39 minut i 37 sekund. Nie jest to najdłuższy album w historii popu :) ale gwarantujemy, że na jednym odsłuchaniu nie poprzestaniecie. Ta płyta po prostu sama wpada w ucho!

Na pierwszej solowej płycie Louisa znalazły się oczywiście piosenki, które fani już świetnie znają, jak "Two of Us", "Kill My Mind", "We Made It" czy "Don't Let It Break Your Heart" .

No i oczywiście tytułowy utwór "Walls", który miał swoją premierę 17 stycznia.

Jak można się było spodziewać, Walls to płyta bardzo osobista. Nie jest tajemnicą, że Louis Tomlinson jest chyba najbardziej doświadczony przez życie spośród wszystkich członków One Direction. W ostatnich latach Louis stracił dwie bliskie osoby: mamę, która odeszła w 2016 roku oraz siostrę Félicité, która zmarła w roku 2019.

Mimo tak wielu przykrych doświadczeń, debiutancki album Louisa Tomlinsona jest melancholijny, ale z pewnością nie smutny. Na płycie Walls nie brakuje oczywiście odniesień do wydarzeń z życia piosenkarza. Piosenka Two of Us jak wiadomo poświęcona jest w całości zmarłej mamie Louisa.

A jak debiutancki album Louisa Tomlinsona odebrali jego fani?

Pewnie wielu z Was właśnie uśmiechnęło się pod nosem: co to w ogóle za pytanie?? :)

Rzeczywiście - w sieci trudno znaleźć negatywne opinie na temat płyty Walls. Fani są nią zachwyceni, a słowo, które powtarza się w komentarzach najczęściej, to odmieniana przez wszystkie przypadki DUMA.

Po przesłuchaniu płyty Walls podpisujemy się pod każdą z tych opinii. Louis, możesz być z siebie dumny!

NAJNOWSZE