Louis Tomlinson w Polsce! Data przesunięta, ale za to koncerty będa dwa

2021-05-12 17:15 es
Louis Tomlinson
Autor: Rex Features/East News

Louis Tomlinson zdobył międzynarodową sławę, tworząc wraz z kolegami zespół One Direction. Po tym, jak grupa zakończyła działalność, panowie zajęli się solowymi karierami. I tak Louis Tomlinson chciał promować własny album Walls. Niestety plany pokrzyżowała mu pandemia koronawirusa. Ostatecznie Louis Tomlinson w Polsce pojawi się w innym terminie, ale za to będą dwa kocerty - w Warszawie i Poznaniu.

Louis Tomlinson ma mnóstwo fanów na całym świecie. Jego kariera wystrzeliła w kosmos wraz z sukcesem zespołu One Direction. Niall Horan, Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson i Zayn Malik zdobywali szturmem nie tylko listy przebojów, ale i serca fanów ze wszystkich stron świata. Po kilku latach spektakularnej kariery zespół zakończył działalność.

Teraz członkowie One Direction rozwijają solowe kariery. Rok temu Louis Tomlinson wydał swój pierwszy - Walls. Niestety przez światową pandemię koornawirusa nie miał okazji, by grać nowy materiał na żywo.

W ramach światowej trasy Louis Tomlinson miał wystąpi również w Polsce. Ostatecznie koncert przesunięto, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło...

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 07.05.2021

Louis Tomlinson w Polsce zagra, aż dwa koncerty

Z powodu pandemii koronawirusa mnóstwo muzycznych wydarzeń zostało odwołanych lub przesuniętych. Dotyczyło to także światowej trasy muzyka. Louis Tomlinson w Polsce miał zagrać koncert 24 sierpnia 2021 roku w Warszawie na letniej scenie stołecznej Progresji.

Występ przełożono. Fani jednak mają powody do radości. Louis Tomlinson w Polsce zagra nie jeden, ale dwa koncerty!

Louis Tomlinson - kiedy koncert w Polsce?

Na otwarcie łez po przesunięciu terminu Louis Tomlinson dorzucił fanom dodatkowy termin. Wokalista zagra w Warszawie oraz Poznaniu:

13 kwietnia 2022 – Warszawa (COS Torwar)14 kwietnia 2022 – Poznań (Międzynarodowe Targi Poznańskie, MTP Hala 5)

Podczas show Louis Tomlinson zagra kawałki z albumu Walls, który ukazał się 31 stycznia 2020 roku. Na krążku znalazło się 12 piosenek, w tym dobrze single "Two of Us" oraz "Kill My Mind".

Zobacz też:

NAJNOWSZE