Louis Tomlinson atakuje kolegów z One Direction! "Gadanie g** o zespole to desperacja"

2020-01-31 13:19 kp
One Direction
Autor: David Fisher/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Louis Tomlinson jako jedyny z członków One Direction nigdy nie krytykował swojego czasu spędzonego w zespole. W przeciwieństwie do Liama Payne, Harry'ego Stylesa i Nialla Horana Louis wspomina działalność 1D jako wspaniałą przygodę i ważną szkołę. Teraz, gdy udało mu się wydać solową płytę, powiedział wprost, co sądzi o gorzkich słowach swoich kolegów.

Fani Louisa Tomlinsona doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak wiele piosenkarz przeszedł w ostatnich latach. Pod koniec 2016 roku muzyk stracił mamę, a w marcu 2019 roku młodszą siostrę, Felicite. Louis długo walczył o odzyskanie spokoju i chęci do tworzenia muzyki. Warto jednak było być cierpliwym - dziś płyta Louisa Tomlinsona Walls jest już dostępna.

>> Louis Tomlinson - Walls: Debiutancka płyta Louisa zachwyca fanów! "Płaczę z dumy"

Fani świetnie przyjęli płytę piosenkarza, doceniając ogromną pracę jaką wykonał i szczerość, jaka pojawiła się w jego piosenkach. Można więc przewidzieć, że przed nim w końcu tylko dobre chwile.

Louis Tomlinson krytykuje kolegów z One Direction

Louis Tomlinson chętnie podkreśla jednak, że mimo solowej kariery, najlepiej czuł się w One Direction. Wokalista znacznie różni się tu opinią od swoich kolegów, którzy wiele razy narzekali na działalność w 1D i ulgą dziś pracują sami.

>> Niall Horan szczerze o One Direction. "Skończylibyśmy, mordując się wzajemnie"

Sam Louis Tomlinson nigdy nie krytykował jednak grupy, doceniając to, jak wiele dało mu występowanie z 1D. Teraz piosenkarz ostro podsumował muzyków, którzy negatywnie wypowiadają się o zespołach, z których pochodzą. I choć nie padły żadne nazwiska, nie ma wątpliwości, do kogo kieruje te słowa.

Dwie rzeczy. Po pierwsze, absolutnie do cholery kocham zespół. Jestem bardzo dumny z tego, skąd pochodzę. W końcu jestem z Doncaster, a zespół dał mi tak ogromne możliwości. Ale jest też długa historia, ludzie odchodzących z zespołów i ględzących. Myślę, że to takie typowe. To taka desperacka próba zdobycia plusów. Więc nie sądzę, żeby to było autentyczne. Ja, k**, kocham chłopaków i wszystko, co razem zrobiliśmy. I wciąż brakuje mi czasu z nimi. Myślę, że którykolwiek z nich kłamałby, gdyby powiedział inaczej. Zdecydowanie był to wyjątkowy czas w naszym życiu.

- powiedział Louis Tomlinson.

Piękne słowa. Myślicie, że Liam Payne, Harry Styles, Niall Horan no i Zayn Malik zgadzają się z nimi?

NAJNOWSZE