Lody Magdy Gessler

i

Autor: TVN; pixabay.com/Dana DeVolk Ceny lodów Magdy Gessler zaskoczyły klientów.

Lody Magdy Gessler - ile kosztuje porcja? Cena powala! Klienci nie mogą uwierzyć

2022-06-23 16:28

Magda Gessler chce za dużo pieniędzy za lody? Sezon na zimne desery już się rozpoczął. Lato zawsze kojarzy się pysznymi lodami. Nie jest nowością, że za rzemieślnicze lody trzeba zapłacić trochę więcej. Niektórzy uważają jednak, że słynna restauratorka przesadziła. Ile kosztuje porcja? Sprawdziliśmy ceny u Gessler.

Magda Gessler w 2019 roku stworzyła własną serię lodów pod nazwą Ice Queen. Wszyscy fani chcieli spróbować jej produktu. Już wtedy pojawiły się pogłoski, że gwiazda programu Kuchenne rewolucje chce za dużo za jedną porcję. Gessler zawsze tłumaczyła jednak, że taka cena wynika z jakości produktów, których używa w produkcji. Dodatkowo nikogo nie zmusza do kupowania jej lodów. Zaprasza osoby, które uważają, że jej desery są warte takiej sceny. W 2022 roku z powodu inflacji ceny lodów generalnie poszły w górę. W Warszawie za jedną gałkę lodów rzemieślniczych trzeba zapłacić 6 złotych. W restauracjach gwiazdy TVN-u ceny są jeszcze wyższe? Ile kosztuje wyjście na lody do Magdy Gessler?

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler pozwała internetową hejterkę! "Mam dość! Walczmy ze złem"

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Magda Gessler - jakie ceny lodów?

W 2022 roku ceny lodów u Magdy Gessler poszły w górę. Koszt nie jest jednak taki sam we wszystkich jej lokalach. Przykładowo w Ciechocinku za gałkę zapłacić trzeba 6 złotych. W Warszawie za porcję zapłacić trzeba 9 złotych. W jej restauracji U Fukiera można zamówić puchar lodów z sezonowymi owocami. Kosztuje on 39 zł. Czy uważacie, że to za dużo?

Sonda
Cz ceny lodów u Magdy Gessler są wygórowane?