Magda Gessler pozwała internetową hejterkę

i

Autor: AKPA Magda Gessler pozwała internetową hejterkę

Magda Gessler pozwała internetową hejterkę! "Mam dość! Walczmy ze złem"

2022-06-02 17:09

Magda Gessler ma dość i wzięła sprawy w swoje ręce. Słynna restauratorka postanowiła zawalczyć z internetowym hejtem i wniosła pozew o zniesławienie przeciwko kobiecie, która miała szerzyć nieprawdę na jej temat i szkalować jej dobre imię. Szczegóły poniżej.

Magda Gessler od dawna mierzy się z hejtem. Niejednokrotnie już alarmowała o niewybrednych komentarzach internatuów dotyczących jej wyglądu, czy zachowania. Teraz jednak miarka się przebrała i gwiazda "Kuchennych rewolucji" postanowiła wejść na drogę sądową. Obwieściła, że składa pozew o zniesławienie przeciwko kobiecie, która zarzuciła jej "pomiatanie ludźmi", nadużywanie swojej pozycji i nazwiska oraz "bezczelne i wstrętne jechanie po każdym, kto odważył się powiedzieć chociaż trochę prawdy"

Magda Gessler pozwała internetową hejterkę

Na fecebookowym profilu Magdy Gessler pojawił się obszerny wpis, w którym restauratorka odniosła się do zarzutów internautki. Jej słowa określiła hejtem i zwykłą nieprawdą, ogłaszając przy tym, że składa pozew o zniesławienie, bo chce "walczyć ze złem".

Zazdrość. Hejt. Rozdwojenie jaźni. Zniesławienie… mam dość! [...] Jednego dnia piękny cytat… drugiego wylew kłamstw i hejtu…szerzenie nieprawdy na mój temat… bezpodstawne i żałosne komentarze… po co? [...] To bezkarne nie będzie - KONIEC! O co chodzi tej Pani? Z każdym kto chce mnie zniszczyć, spotkam się w sądzie! Do Pani Małgorzaty ślę pismo o zniesławienie, a Wam wysyłam mnóstwo dobrej energii. Bądźmy ludźmi… dla innych, dla siebie. Walczmy ze złem… Zabijajmy niewiedzę, która rujnuje - napisała Magda Gessler na Facebooku.

Magda Gessler pozwała internetową hejterkę

i

Autor: Screenshot Facebook/magdagessler.official Magda Gessler pozwała internetową hejterkę

Pod wpisem restauratorki pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci popierają jej stanowczą reakcję. Internautka, do której skierowane zostały słowa Magdy Gessler (oraz pozew o zniesławienie), nie skomentowała sprawy.

ZOBACZ TAKŻE: Shakira i Pique się rozstali?! Piłkarz miał zdradzić słynną piosenkarkę

Sonda
Czy hejt w sieci dotknął Cię kiedyś osobiście?