Lista ex chłopaków Paris Hilton nie ma końca! Czy Carter Reum też na nią trafi?

2020-07-04 23:00 es

Paris HIlton nie ma zamiaru się ustatkować. Nie dla niej małżeństwo i stał związek. Celebrytka spotykała się z połową Hollywood. Czy najnowszy chłopak - Carter Reum dołączy do listy ex partnerów gwiazdy?

O tym, że Paris Hilton lubi szybkie życie nikomu nie trzeba mówić. W młodości dziedziczka hotelarskiej fortuny słynęła ze skandali, imprez i romansów. Od tamtej pory minęło sporo czasu, a celebrytka nieco zwolniła.

To jednak nie znaczy, że Paris Hilton się ustatkowała. Celebrytka wciąż nie może znaleźć tego jedynego. A trzeba przyznać, że szuka intensywnie. Ostatnio spotyka się z Carterem Reumem.

Czy Paris Hilton i Carter Reum zostaną razem na dłużej? A może przedsiębiorca dołączy do długiej listy ex chłopaków gwiazdy.

Trzeba przyznać, że miałby tam niezłe towarzystwo. Paris Hilton randkowała z niezłymi ciachami! Cristiano Ronaldo czy Leonardo DiCaprio to tylko początek!

Paris Hilton spotykała się także ze znanymi muzykami - 50 Centem czy Jaredem Leto.

Najbliżej małżeństwa była podczas związku z Chrisem Zylką. Paris Hilton przyjęła jego zaręczyny, jednak później para się rozstała.

Z kim jeszcze randkowała Paris Hilton? Zobaczcie w naszej galerii!

NAJNOWSZE