Paris Hilton zachwyca się nowym chłopakiem. "Jesteś spełnionym marzeniem"

2020-06-24 14:20 KP
Paris Hilton
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Na początku tego roku Paris Hilton po raz pierwszy pokazała się publicznie u boku następcy Chrisa Zylki, Cartera Reuma. Celebrytka zaczęła spotykać się z przedsiębiorcą krótko po tym, jak zerwała zaręczyny z Zylką i dziś jest już z całą pewnością na nowo zakochana. Teraz dziedziczka hotelowej fortuny pochwaliłą się ostatnią, romantyczną randką z chłopakiem.

Paris Hilton znów jest zakochana. Celebrytka znalazła nową miłość zaledwie kilka tygodni po rozstaniu z Chrisem Zylką - jej nowy wybranek to Carter Reum, przedsiębiorca i autor poradnika dla start-upowców. Parę po raz pierwszy widziany razem na tegorocznych Złotych Globach. Paris i Carter spędzili razem całe afterparty i dużo flirtowali na oczach innych.

Od tamtego momentu w życiu Paris Hilton wiele się zmieniło - dziś Carter Raum to już oficjalnie jej chłopak. Na ich więź z pewnością wpłynęła też pandemia koronawirusa i wiele tygodni kwarantanny, podczas której zakochani mieli okazję lepiej się poznać.

Paris Hilton znów zakochana

Teraz para korzysta z pięknej pogody i tego, że po tygodniach w izolacji w końcu mogła wybrać się na wycieczkę. Paris Hilton pochwaliła się na swoim Instagramie randką w winnicy Wölffer Estate i nie pozostawiła wątpliwości co do swoich uczuć wobec Cartera Rauma.

Jesteś moją bajką i spełnieniem marzeń 💕😍😍💕

- napisała.

Spodziewaliście się, że Paris Hilton jeszcze się tak zakocha?

Wyświetl ten post na Instagramie.
#Mood 😍 #inLove & #HappyAF 🥰 Post udostępniony przez Paris Hilton (@parishilton)
NAJNOWSZE