Paris Hilton z chłopakiem na randce w Malibu! Pasują do siebie?

2020-06-29 16:30 KP
Paris Hilton i Carter Reum
Autor: ROLO/Backgrid/East News

Paris Hilton po kilku miesiącach randkowania z Carterem Reumem jest już gotowa, by znów pokazywać swoją miłość światu ;) Celebrytka niedawno chwaliła się ukochanym na Instagramie, a teraz paparazzi przyłapali ich razem na randce. Czy tym razem Paris znalazła miłość swojego życia? Zobaczcie zdjęcia!

Po rozstaniu z Chrisem Zylką Paris Hilton znalazła nową miłość w osobie przedsiębiorcy Cartera Reuma. Choć w kwietniu para świętowała rocznicę związku, dopiero na początku tego roku celebrytka po raz pierwszy pokazała się u jego boku na gali Złotych Globów. Teraz już dziedziczka fortuny wyraźnie nie ma wątpliwości co do swojego nowego wybranka. 

Zaledwie kilka dni temu Paris Hilton chwaliła się w sieci zdjęciem z romantycznej randki z Carterem Reumem w winnicy. Tym razem paparazzi spotkali zakochanych w bardziej naturalnych dla nich okolicznościach przyrody - w uwielbianej przez celebrytów restauracji Nobu w Malibu.

Paris Hilton i Carter Reum na randce

Paris Hilton i Carter Reum nie byli dotąd często widywani publicznie. Ostatnie miesiące - jak wszyscy inni - spędzili głównie w domu, przyczyniając się do ograniczenia pandemii koronawirusa i chroniąc swoje zdrowie. Dopiero w czerwcu, kiedy sytuacja nieco się poprawiła, para zaczęła częściej pojawiać się w mieście.

Fani Paris Hilton oczywiście zastanawiają się, czy jej nowa relacja zmieni się w coś poważnego. Gwiazdka była zaręczona z Chrisem Zylką i nie ukrywała, że marzy o bajkowym ślubie. I niemal w ostatniej chwili uznała, że owszem, chciałaby wziąć ślub - nie jednak z tym kandydatem ;)

Myślicie, że tym razem jest przekonana?

Paris Hilton i Carter Reum
Autor: ROLO/Backgrid/East News
Carter Reum
Autor: ROLO/Backgrid/East News
NAJNOWSZE