Lindsay Lohan wraca do USA! Bycie bizneswoman to nie jej bajka?

2020-01-03 13:12 AM
Lindsay Lohan
Autor: Sebastien Fremont / Starface/STARFACE PHOTO /East News

Lindsay Lohan od jakiegoś czasu realizuje się zawodowo w Grecji, gdzie otwiera kluby nocne. Oprócz tego wystąpiła w reality show, które jednak nie okazało się hitem. I choć wcześniej była skandalistka zarzekała się, że nie wróci do Stanów Zjednoczonych, a jej kariera filmowa to już przeszłość teraz zmienia zdanie… Czyżby zarządzanie klubami nie było jej mocną stroną?

Lindsay Lohan od kilku lat żyje w Grecji gdzie prowadzi kluby nocne. Wraz z wyjazdem do Europy, Lohan pożegnała życie na świeczniku w Hollywood i jasno powiedziała, że kończy z karierą aktorską. Teraz wiele wskazuje na to, że Lohan wraca na stare śmieci. Przynajmniej o tym wspomniała, mówiąc o swoich planach na nowy rok.

„Zarządzam karierą mojej siostry, więc chcę skupić się na sobie i wszystkim, co mogę zrobić w moim życiu. Wrócić do Ameryki i ponownie zacząć filmować, co wkrótce będę robiła w tym nowym roku. Pracowałam nad tym bardzo ciężko i teraz dzielę się tym z moją rodziną i z wami”. – mówiła Lohan.

LINDSAY LOHAN WRACA NIE TYLKO DO AKTORSTWA

Dodatkowo Lindsay Lohan w rozmowie z Andy Cohenem, który zapytał czy będzie śpiewać, odpowiedziała, że to wszystko odbędzie się po nowym roku!

Wygląda więc na to, że szykuje się wielki powrót Lindsay Lohan! Cieszycie się?

Lindsay Lohan
Autor: Sebastien Fremont / Starface/STARFACE PHOTO /East News

Zobacz też: 

NAJNOWSZE