Lili Reinhart i Madelaine Petsch na spacerze z psami [ZDJĘCIA]

2020-11-30 12:11 kp

Gwiazdy Riverdale wciąż przebywają w Kanadzie, gdzie pracują nad kolejnym sezonem Riverdale. Lata na planie sprawiły, że aktorki serialu zapałały do siebie szczerą sympatią i chętnie spędzają razem czas również poza pracą. Tym razem paparazzi przyłapali Lili Reinhart i Madelaine Petsch na wspólnym spacerze z ich pupilami.

Takie przyjaźnie w świecie showbiznesu nie zdarzają się często! Aktorki Riverdale mogą więc pochwalić się relacją, jaką można im pozazdrościć. Lili Reinhart, Madelaine Petsch i Camila Mendes chętnie dzielą się z fanami swoją przyjaźnią, a o ich relacji najlepiej świadczy fakt, że założyły nawet razem konto na Tik Toku!

Dziewczyny spędziły też razem ostatnio Halloween, kiedy to przebrały się za atomówki. Ponieważ aktorki i tak spędzają ze sobą czas na planie Riverdale, mogą bezpiecznie - wobec pandemii - widywać się również w przerwach między zdjęciami.

>> Aktorki Riverdale przebrały się za Atomówki. Lili Reinhart: "Chcieliście, to macie"

Lili Reinhart i Madelaine Petsch na spacerze

Tym razem paparazzi przyłapali na spacerze na ulicach Vancouver Lili Reinhart i Madelaine Petsch. Dziewczyny spacerowały ze swoimi pupilami. Dotąd fotoreporterzy często widzieli w takiej sytuacji Lili, która uwielbia spacerować ze swoim pieskiem.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia!

NAJNOWSZE