Lili Reinhart, Camila Mendes i Madelaine Petsch mają wspólne konto na Tik Toku. Widzieliście?

2020-11-22 15:01 kp
Lili Reinhart, Camila Mendes i Madelaine Petsch
Autor: Tik Tok/ Lamila Petschart

O popularności gwiazd Riverdale pisaliśmy na Hotplota.pl już wiele razy. Serial Netflixa zdobył ogromną sławę, a aktorzy wcielający się w główne role cieszą się wielką sympatią fanów. Swoich wielbicieli mają zwłaszcza Lili Reinhart, Camila Mendes i Madelaine Petsch. Każda z nich ma swój własny charakter, ale widzieliście je już prywatnie we trójkę? Zajrzyjcie na Tik Toka!

Jeśli jesteście fanami serialu Riverdale, zdecydowanie powinniście zapoznać się z najnowszym dziełem trzech gwiazd serialu - Lili Reinhart, Camili Mendes i Madelaine Petsch. Dziewczyny kilka tygodni temu dołączyły na Tik Toka, jednak postanowiły to zrobić w niezwykłym stylu. Zamiast trzech osobnych kont, aktorki założyły jedno wspólne.

I tak od jakiegoś czasu gwiazdy Riverdale robią przyjemność swoim fanom, publikując zabawne filmiki. Aktorki znów spędzają razem sporo czasu, pracując na planie 5. sezonu Riverdale. Dziś już wiadomo, że premiera nowego sezonu została przełożona z tego roku na styczeń 2021 - wszystko oczywiście z powodu pandemii koronawirusa.

ESKA XD EXTRA

Lili Reinhart, Camila Mendes i Madelaine Petsch razem na Tik Toku

Fani doskonale zdają sobie sprawę ze świetnej relacji, jaka łączy Lili Reinhart, Camilę Mendes i Madelaine Petsch. Wystarczy przypomnieć, jak ostatnio dziewczyny świętowały razem Halloween!

>> Aktorki Riverdale przebrały się za Atomówki. Lili Reinhart: "Chcieliście, to macie"

Teraz czas zobaczyć, co gwiazdy publikują na Tik Toku. Przyjemności!

NAJNOWSZE