Aktorki Riverdale przebrały się za Atomówki. Lili Reinhart: "Chcieliście, to macie"

2020-11-01 11:55 mm
Aktorki Riverdale przebrały się za Atomówki. Lili Reinhart, Madelaine Petsch i Camila Mendes
Autor: instagram.com / Lili Reinhart

Halloween już za nami. Jak co roku wiele amerykańskich gwiazd z okazji swojego ulubionego święta pochwaliło się w sieci wymyślnymi przebraniami. Nie wszystkie miały na celu przestraszyć fanów - w kilku przypadkach przebrania gwiazd na Halloween były bardzo sympatyczne. Jak choćby stroje aktorek serialu Riverdale. Lili Reinhart, Madelaine Petsch i Camila Mendes przebrały się za... Atomówki!

Halloween czyli tzw. Święto Duchów wciąż ma w Polsce wielu przeciwników. Mnóstwo osób wciąż uważa, że w polskiej tradycji nie ma miejsca na epatowanie śmiercią i przebieranie się za wilkołaki, duchy i postaci z horrorów - tym bardziej, że Halloween przypada tuż przed dniem Wszystkich Świętych, który w polskiej tradycji jest raczej okazją do zadumy, a nie radosnego świętowania.

>> Lili Reinhart z Riverdale wydała tomik poezji! Wiersze o miłości, strachu i złamanym sercu

Zupełnie inaczej wygląda to na przykład w Stanach Zjednoczonych. Halloween to jedno z najhuczniej obchodzonych wydarzeń, co widać choćby w mediach społecznościowych. Instagram aż pęka w szwach od fotek z wymyślnymi przebraniami na Halloween. Oczywiście największą popularnością cieszą się stroje prezentowane przez znane gwiazdy.

A te stają na uszach, żeby wyróżnić się w tłumie i zachwycić swoich fanów pomysłowością.

Aktorki Riverdale przebrały się za Atomówki

Pokazywaliśmy już na Hotplota.pl jedną z najbardziej udanych - naszym zdaniem - stylizacji tegorocznego Halloween. To Kendall Jenner, która w tym roku przebrała się za Pamelę Anderson. Jeśli jeszcze nie widzieliście jej stylówki, koniecznie nadrabiajcie zaległości.

Czas na kolejne całkiem udane przebrania. Tym razem ich autorkami są dziewczyny znane z serialu Riverdale. Lili Reinhart, Madelaine Petsch i Camila Mendes przebrały się za Atomówki!

ESKA XD #008

Chcieliście... to macie. Atomówki 💙❤️💚

- napisała przy swoim najnowszym poście Lili Reinhart, zamieszczając wraz z koleżankami z planu Riverdale dwie fotki ze stylizacją na dziewczyny z kultowego "Powerpuff Girls".

Jak widzicie na fotkach, Lili Reinhart wcieliła się w Bajkę, Madelaine Petsch w Bójkę, a Camila Mendes przebrała się za Brawórkę.

Udane stylizacje?

NAJNOWSZE