Lili Reinhart jest TAKA śliczna! I znów jest singielką [GALERIA]

2020-05-31 22:00 KP

Lili Reinhart uważana jest przez swoich fanów za jedną z najpiękniejszych młodych aktorek Hollywood. I nic dziwnego - aktora wyróżnia się delikatną, kobiecą urodą, obok której trudno przejść obojętnie. Nieobojętny na jej urok był chociażby Cole Sprouse, które ostatnie trzy lata spędził w jej ramionach. Dziś to jednak przeszłość i Lili Reinhart znów jest singielką! Na Hotplota.pl mamy dla Was galerię jej najpiękniejszych zdjęć.

Lili Reinhart od dzieciństwa marzyła o karierze aktorskiej. Już od młodych lat uczyła się śpiewu i aktorstwa i tańca, a w wieku 18 postanowiła wyjechać z rodzinnego Bay Village do Los Angeles, by poznać świat filmu. Okazało się, że zrobienie kariery w Hollywood wcale nie było proste - młoda aktorka wystąpiła wprawdzie w kilku epizodycznych rolach, jednak prawdziwą popularność przyniosła jej dopiero rola Betty w serialu Riverdale.

Riverdale przyniosło Lili Reinhart nie tylko sławę, ale i miłość. Na planie serialu młoda aktorka zakochała się w Cole'u Sprouse - w 2018 roku para potwierdziła swój związek. Relacja była jednak bardzo burzliwa i media regularnie pisały o kolejnych kryzysach w związku pary. Ostatnio Lili Reinhart i Cole Sprouse znów trafili na pierwsze strony mediów plotkarskich, tym razem z powodu ich ostatecznego rozstania.

Lili Reinhart znów wolna

Tak więc dziś Lili Reinhart jest znów singielką. I nie ma wątpliwości, że do aktorki szybko ustawi się kolejka adoratorów - delikatna uroda gwiazdki ma niezmiennie przyciąga do niej kolejnych wielbicieli. A my specjalnie dla Was na Hotplota.pl stworzyliśmy galerię z najbardziej uroczymi zdjęciami z jej Instagrama. Przyjemności!

Czyż nie jest piękna?

NAJNOWSZE