Nina Dobrev dołącza do obsady Riverdale 5? Tajemnica zdjęć z Vancouver wyjaśniona!

2020-11-17 11:26 mm
Nina Dobrev
Autor: JOTS/Backgrid/East News

"Nina Dobrev zagra w 5. sezonie Riverdale!" - takie radosne nowiny od kilku dni krążą po sieci po tym, jak w internecie pojawiły się wspólne zdjęcia aktorki "Pamiętników wampirów" i niektórych członków obsady Riverdale. Media potwierdzają, że Nina Dobrev faktycznie przebywa aktualnie w Vancouver, gdzie od września trwają zdjęcia do sezonu 5. serialu Riverdale. Ale czy rzeczywiście jest tam po to, żeby zagrać u boku Lili Reinhart i Cole'a Sprouse?

Czy Nina Dobrev dołącza do obsady Riverdale w piątym sezonie tej produkcji? Fani serialu skaczą z radości, ale amerykańskie media częściowo studzą emocje. Choć wciąż jest jeszcze nadzieja...

Ale po kolei. Wszystko zaczęło się od serii zdjęć, które pojawiły się na Instagramie Niny Dobrev w piątek 13 listopada. Widzimy na nich aktorkę pozującą u boku gwiazd Riverdale. Na fotkach widoczne są Camila Mendes, Lili Reinhart i Madelaine Petsch. Wszystkie trzy wymienione dziewczyny przebywają obecnie w kanadyjskim Vancouver, gdzie od września trwają zdjęcia do 5. sezonu Riverdale. Wiadomo już, że prace na planie potrwają przynajmniej do Bożego Narodzenia i prawdopodobnie nikt z obsady do tego czasu nie opuści Kanady (z powodu pandemii i restrykcyjnych przepisów sanitarnych aktorzy mieliby problem z ponownym przekroczeniem granicy).

Obecność gwiazdy kultowego serialu "Pamiętniki wampirów" na planie aktualnego serialowego hitu "Riverdale" natychmiast wywołała entuzjazm wśród fanów produkcji. Dla wielu stało się jasne, że Nina Dobrev pojawi się w najnowszym sezonie Riverdale.

Tymczasem...

Fit słodycze [TEST] | ESKA XD - Fit vlog #10

Nina Dobrev zagra w Riverdale? Niekoniecznie...

Plotki o tym, że Nina pojawi się w najnowszym sezonie Riverdale, mają swoje sensowne uzasadnienie, bo przecież wcześniej występowało w nim gościnnie kilka innych gwiazd - jak choćby Lucy Hale, Andy Cohen, Kelly Ripa czy Riley Keough.

Obecność Niny Dobrev w Vancouver ma jednak inne wytłumaczenie. Głównym powodem są zdjęcia do nowego filmu pod tytułem "Love Hard", w którym aktorka występuje u boku Charlesa Meltona. Prace nad tym filmem odbywają się również w Vancouver i prawdopodobnie Nina skorzystała jedynie z okazji, aby spotkać się z przyjaciółmi.

Choć kto wie, może jednak o czymś nie wiemy? 

Zobacz najpiękniejsze zdjęcia Lili Reinhart!

NAJNOWSZE