Liam Payne przedstawił Mayę Henry mamie! Zamieszkają teraz razem?

2019-09-10 9:26 kp
Maya Henry, Liam Payne
Autor: Pacific Press/Sipa USA/East News; Doug Peters/Press Association/East News

Czy już niedługo będziemy mogli oficjalnie oglądać Liama Payne z nową ukochaną? Wiele na to wskazuje, bo relacja piosenkarza z Mayą Henry kwitnie. Byłego członka One Direction już rok temu po raz pierwszy widywano z młodą modelką, a teraz sprawy między nimi stały się naprawdę poważne. Liam przedstawił Mayę swojej matce!

Liam Payne jest gotowy na nowy, poważny związek. Od czasu rozstania z Cheryl piosenkarz wdał się w kilka krótkich romansów, z których najgłośniejszy był oczywiście ten z Naomi Campbell. To już jednak przeszłość, a dziś Liam znów umawia się ze swoją pierwszą miłostką od czasu zakończenia związku z angielską piosenkarką - Mayą Henry.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami mediów, Liam Payne i Maya Henry od wielu tygodni już regularnie się widują. Dotąd jednak celebryta gotów był ukrywać swój związek z młodą modelką, by nie ranić matki swojego syna - Cheryl. Najwyraźniej jednak przyszedł czas na poważne kroki.

Liam Payne i Maya Henry oficjalnie parą

Tym razem The Sun donosi, że Liam Payne przedstawił już Mayę Henry swojej mamie. A to oznacza, że piosenkarz ma wobec ukochanej poważne plany. Od dawna zresztą jego znajomi donosili, że Liam jest zachwycony 19-latką. Trzeba przyznać, że poważnie zmienił upodobania do kobiet po związku z 36-letnią Cheryl... Mama wokalisty i modelka spotkały się ostatnio podczas wspólnej kolacji.

Liamowi zależało na tym, by Maya i Karen się dogadały i prowadził rozmowę w trakcie ich posiłku. Maya poszła jego śladem i komplementowała jego matkę. Liam jest absolutnie zachwycony Mayą, dotykał jej ramienia i przytulał się do niej. Przez cały wieczór zwracał się do niej per "kochanie" i nie mógł przestać się do niej uśmiechać. Poznanie jej z jego mamą pokazuje, jak wiele o niej myśli.

- zdradził znajomy piosenkarza.

Czy kolejnym krokiem pary będzie zamieszkanie razem? Nie ma wątpliwości, że to będzie dla nich prawdziwa próba - Liam Payne przyzwyczajony jest do ciągłych podróży po świecie i rzadko bywa w domu, co zresztą było jednym z powodów jego rozpadu związku z Cheryl. Maya Henry będzie musiała wykazać się dużą cierpliwością, jeśli będzie chciała nadążyć za swoim energicznym facetem.

Myślicie, że im się uda?

Wyświetl ten post na Instagramie.
👼🏻 Post udostępniony przez Maya (@maya_henry)
Wyświetl ten post na Instagramie.
End of the weekend 🤙🏼🤪 Post udostępniony przez Liam Payne (@liampayne)
NAJNOWSZE