Shawn Mendes i Camila Cabello pocałowali się na scenie! [WIDEO] Długo na to czekaliśmy

2019-09-09 14:04 kp
Shawn Mendes i Camila Cabello
Autor: Rex Features/East News

Shawn Mendes i Camila Cabello W KOŃCU przeszli w ostatnich dniach prawdziwą metamorfozę! Po tygodniach zwodzenia fanów i milczenia na temat swojego związku, przestali już dłużej udawać, że nie mają nic do powiedzenia na temat swojego uczucia. Po ostatnim wyznaniu Camili przyszedł czas na pierwszy prawdziwy, publiczny pocałunek!

Okej, wszyscy widzieliśmy już dzięki paparazzim, jak Shawn Mendes i Camila Cabello się całują - nigdy jednak nie widzieliśmy tego jednak OFICJALNIE. Czułości w klipie Senorita ostatecznie były jedynie grą aktorską i poza nimi muzycy dotąd nie pozwalali sobie na żadne pocałunki w sytuacjach showbiznesowych. Na pierwszy oficjalny pocałunek wszyscy czekali oczywiście podczas MTV VMA 2019. Niektórzy, jak Sophie Turner, nie mogli wręcz usiedzieć w miejscu!

>> Czekaliście na pocałunek Shawna Mendesa i Camili Cabello na VMA? Sophie Turner bardziej [VIDEO]

Wtedy jednak Shawn i Camila zrobili nam psikusa i nie spełnili marzeń tysięcy fanów. Ale za to teraz...

Shawn Mendes i Camila Cabello w Toronto

6 września 2019 Shawn Mendes grał w Toronto ostatni koncert w ramach amerykańskiej części swojego tournee. Występ w Toronto był dla niego wyjątkowy nie tylko dlatego, że stanął na scenie w swoim rodzinnym mieście, ale również dlatego, że w pewnym momencie dołączyła do niego Camila Cabello. Para zaśpiewała oczywiście swój hit Senorita.

>> Shawn Mendes o więzi z fanami: "To moja ulubiona rzecz na świecie!" A nie Camila? ;)

Na koniec piosenki muzyk chwycił twarz ukochanej w dłonie i dał jej buziaka! Choć nieco ukrył to, obracając głowę w drugą stronę, to zawsze jakiś pocałunek na scenie ;) Filmik pokazał Perez Hilton.

Jesteście usatysfakcjonowani? Więcej gorących pocałunków znajdziecie w galerii poniżej ;)

NAJNOWSZE