Liam Payne pogratulował Zaynowi Malikowi i Gigi Hadid dziecka! "Bardzo miła wiadomość"

2020-09-30 13:56 kp
Liam Payne
Autor: SplashNews.com/East News

Zayn Malik i Gigi Hadid w ubiegłym tygodniu oznajmili swoim fanom w mediach społecznościowych, że doczekali się pierwszego dziecka. Internauci natychmiast zarzucili ich gratulacjami i miłymi słowami i obserwowali gesty ze strony znanych znajomych pary. Teraz narodzin córki Zaynowi pogratulował Liam Payne! Co powiedział?

Historia znajomości Zayna Malika i pozostałych chłopaków z One Direction nie jest łatwa. Muzycy uchodzili za dobrze zgranych przyjaciół do momentu, w którym Zayn nie zdecydował się na odejście z 1D. Z przyjaźni nie pozostało wiele i był czas, w którym wokaliści nie ukrywali wzajemnego żalu. To już jednak przeszłość - dziś, choć panom daleko do przyjaźni, z całą pewnością dobrze sobie życzą.

Dlatego też gdy Zayn Malik został ojcem, fani czekali na pierwsze słowa gratulacji ze strony jego kolegów z One Direction. Dotąd nie mieliśmy okazji zobaczyć ich publicznie - być może muzycy wysłali do młodego taty prywatne wiadomości. Teraz publicznie do tematu odniósł się Liam Payne - który również jest przecież ojcem.

Liam Payne gratuluje Zaynowi Malikowi

Podczas ostatniego live'a na Instagramie Liam Payne został wręcz zbombardowany przez fanów pytaniami o dziecko Zayna Malika. Piosenkarz odniósł się więc do komentarzy i w miłych słowach nawiązał do wydarzeń z życia byłego wokalisty One Direction i jego dziewczyny.

Oczywiście gratuluję Zaynowi i Gigi, to bardzo miła wiadomość. Błogosławieństwa dla nich, ich rodziny.

- powiedział Liam Payne.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Warto tu przypomnieć, że Zayn Malik od dawna bardzo dba o swoją prywatność, a spokój jego ukochanej w ciąży był dla niego od wielu miesięcy priorytetem. Parze udało się z dala od mediów przygotować do powitania na świecie córki i dopiero w czasie, który wybrali, podzielili się radosną wiadomością ze światem. Zayn i Gigi opublikowali na swoich profilach na Instagramie podobne wpisy, w którym zdradzili swoim fanom, że zostali rodzicami.

NAJNOWSZE