Gigi Hadid urodziła! Oto płeć dziecka Zayna Malika i pierwsze zdjęcia

2020-09-24 8:20 kp
Zayn Malik i Gigi Hadid
Autor: 0000001/Reporter

Gigi Hadid i Zayn Malik zostali rodzicami! Para długo utrzymywała w tajemnicy to, że spodziewa się dziecka, jednak gdy już świat obiegła ta radosna informacja, fani z przyjemnością razem z nimi odliczali tygodnie do wielkiego wydarzenia. W końcu stało się - Gigi Hadid urodziła! Ona i Zayn Malik pochwalili się narodzinami swojego malucha na Instagramie i pokazali pierwsze zdjęcia. Szczegóły na Hotplota.pl!

Zayn Malik i Gigi Hadid doskonale wiedzą, ile energii i poświęceń wymaga walka o szczęśliwy związek. Modelka i wokalista od lat rozstawali się i znów schodzili, za każdym razem dając swoim fanom nadzieję na szczęśliwy happy end. Dopiero jednak, gdy oboje postanowili zniknąć z radarów paparazzich i z dala od mediów pielęgnować swoją relację, udało im się odnaleźć to, czego szukali.

Gdy w kwietniu tego roku media ogłosiły, że Gigi Hadid jest w ciąży, fani nie posiadali się z zachwytu. Dotąd status związku Zayna i Gigi był bowiem dla internautów wielką tajemnicą, a tu nagle... dziecko! Nie było już wątpliwości, że między zakochanymi w końcu wszystko się układa.

Teraz w ich życiu nadszedł wielki moment - Gigi Hadid urodziła!

Gigi Hadid urodziła

24 września 2020 roku Gigi Hadid i Zayn Malik ogłosili, że zostali rodzicami. Zgodnie z ich deklaracją, Gigi Hadid urodziła w poprzedni weekend - para odczekała więc kilka dni, zanim podzieliła się ze światem swoim szczęściem. Młodzi rodzice zamieścili na swoich profilach na Instagramie urocze czarno-białe zdjęcia, na których możemy zobaczyć rączkę dziewczynki - dziecko Gigi i Zayna to córka!

Nasza córeczka jest tutaj, zdrowa i piękna🙏🏽❤️Spróbować wyrazić słowami, jak się teraz czuję, byłoby zadaniem niemożliwym. Miłość, którą czuję do tego malutkiego człowieka, jest poza moim zrozumieniem. Wdzięczny, że ją znam, dumny, że nazywam ją moją i wdzięczny za życie, które będziemy mieć razem

- napisał na Instagramie Zayn Malik.

ESKA XD #002

Równie słodki post na swój profil dodała Gigi Hadid.

Nasza dziewczyna dołączyła do nas w ten weekend na Ziemi i już zmieniła nasz świat. Jestem zakochana 💕

- czytamy.

Gigi Hadid i Zayn Malik na razie postanowili nie zdradzać imienia swojej córki. Para słynie z dbałości o życie prywatne, zatem trudno przewidzieć, czy młodzi rodzice w ogóle zdecydują się zdradzanie szczegółów w mediach.

Gratulujemy!

NAJNOWSZE