Zayn Malik nie mógł się doczekać ojcostwa. Chce pokazać dziecku świat... Harry'ego Pottera

2020-09-24 18:04 es
Zayn Malik
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Zayn Malik i Gigi Hadid zostali niedawno rodzicami. Para przez długi czas utrzymywała wiadomość o ciąży wyłącznie dla siebie. Próżno szukać z nimi długich wywiadów o planowaniu rodzicielstwa. Jednak kiedy już Gigi Hadid szczęśliwie urodziła, Zayn Malik zaczął otwierać się na temat tacierzyństwa. Marzy, żeby pokazać córce... Harry'ego Pottera!

Przez wiele miesięcy Zayn Malik i Gigi Hadid zachowywali dla siebie informację o ciąży. Kiedy modelka oficjalnie poinformowała świat, że jest w ciąży, zalały ich gratulacje.

Para jednak dość nietypowo, jak na standardy celebrytów, Na instagramie Gigi Hadid pojawiło się zaledwie kilka zdjęć z ciążowej sesji. Kiedy już dziecko przyszło na świat, Zayn Malik zabrał głos.

Hotplota.pl: Supermodelka w ciąży spożywczej i nowy dom Bieberów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zayn Malik cieszy się na ojcostwo

27-letni wokalista ma przed sobą nową rolę. Zayn Malik i Gigi Hadid zostali rodzicami, a to oznacza masę nowych obowiązków i wyzwań. Ktoś musi w końcu temu maluchowi pokazać świat. Na to bardzo się cieszy ojciec.

Zawsze lubiłem Harry'ego Pottera. Myślę, że to jest coś, co przekażę swoim dzieciom i tak dalej, i tak dalej. Myślę, że będzie to jedna z rzeczy, która pozostanie w rodzinie przez bardzo długi czas.

Powiedział Zayn Malik w rozmowie z ODEntertainment.

Muzyk otwarcie opowiadał o swojej miłości do Harry'ego Pottera. Jednocześnie promował współpracę z twórcą gier mobilnych Zynga, który właśnie stworzył nową grę inspirowaną serią o przygodach młodego czarodzieja.

Kiedy cały świat zaczynał plotkować o porodzie Gigi Hadid, Zayn Malik opublikował na instagramie fotkę właśnie z tą grą.

NAJNOWSZE