Liam Payne i Maya Henry oficjalnie razem [ZDJĘCIA] Wystylizowani poszli na randkę

2019-10-09 10:04 kp

Liam Payne po ponad roku od rozstania z Cheryl zaangażował się w nowy związek. Wokalista ulokował swoje uczucia w młodej modelce May'i Henry, z którą romansował już wiele miesięcy wcześniej. Tym razem jednak para chce, by było to coś poważnego. Już na pierwszy rzut oka widać, że Liam i Maya naprawdę do siebie pasują!

Młodzi, piękni, niezależni i lubiący imprezy - Liam Payne i Maya Henry sprawiają wrażenie idealnie dobranej pary. Wokalista i modelka znają się już od naprawdę długiego czasu - po raz pierwszy romansowali krótko po rozstaniu Liama z Cheryl. Wtedy jednak piosenkarz nie szukał poważnego związku i przelotną znajomość z Mayą szybko wymienił na romanse z kolejnymi pięknościami.

Dziś sytuacja jest już zupełnie inna. 26-letni piosenkarz zapragnął trwalszej relacji i już oficjalnie jest w związku z Mayą Henry. Liam zdążył już pochwalić się ukochaną na Instagramie. Coraz częściej można też zobaczyć ich razem na ulicach.

Liam Payne i Maya Henry na kolacji

Tym razem paparazzi przyłapali Liama Payne i Mayę Henry w Londynie, w drodze do uwielbianej przez celebrytów restauracji The Chiltern Firehouse. Jak na modelkę i jej znanego chłopaka przystało, oboje byli solidnie wystylizowani - Maya wybrała spodnie w wężowy wzór i futro (oby sztuczne), a Liam Payne spodnie w kratę i połyskującą kurtkę.

Są cool? Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE