Liam Payne pokazał zdjęcie z May'ą Henry! "Uświadomiła mi, jak idealne jest moje życie"

2019-09-20 17:32 kp
Liam Payne i Maya Henry
Autor: Instagram/ Liam Payne

W życiu Liama Payne zaszły ostatnio poważne zmiany. Piosenkarz od tygodni spotyka się znów z młodą May'ą Henry i jest gotowy do zaprezentowania światu swojej dziewczyny. Znany z otwartości w mediach Liam w końcu zdecydował się na pierwszą wspólną fotkę w sieci! Przy okazji dodał też kilka miłych słów na temat nowej ukochanej...

Po rozstaniu z Cheryl Liam Payne przez ponad rok korzystał z odzyskanej wolności. Piosenkarz już bez wyrzutów sumienia mógł podróżować po świecie i poznawać piękne kobiety. Jedną z tych, z którymi wdał się w krótki romans, była piękna Maya Henry. Wtedy relacja nie przetrwała, a Liam romansował w kolejnych miesiącach chociażby z Naomi Campbell.

Od kilku tygodni były wokalista One Direction znów zapatrzony jest jednak w młodą modelkę. Jeszcze jakiś czas temu zagraniczne media donosiły, że muzyk waha się, czy epatować w mediach nowym związkiem - wszystko z obawy przed zranieniem matki jego dziecka, Cheryl. Dziś jednak Liam Payne jest już przekonany, że Maya Henry to jego nowa miłość.

Liam Payne i Maya Henry są parą

W końcu więc Liam Payne pokazał wspólną fotkę z Mayą Henry! Piosenkarz świętował w ostatnim tygodniu premierę swojego singla Stack It Up i z tej okazji zamieścił uroczą fotkę, na której przytula się do ukochanej. Wśród podziękowań dla całej ekipy znalazły się i te skierowane specjalnie do May'i Henry.

Podziękowania dla May'i Henry za utrzymywanie na mojej twarzy uśmiechu mimo całego stresu i uświadomienie mi, jak naprawdę idealne jest moje życie 🥰

- czytamy.

Zobaczcie pierwsze wspólne zdjęcie Liama Payne i May'i Henry! Myślicie, że zbudują poważny związek?

NAJNOWSZE