Cheryl atakowała Ritę Orę po TYM wystąpieniu z Liamem Payne! To powód rozstania?

2019-10-07 14:01 kp
Rita Ora i Liam Payne
Autor: Brett D. Cove / SplashNews.com/East News

O negatywnym wpływie Rity Ory na związek Liama Payne i Cheryl media donosiły już od dawna. Gdy wokaliści nagrali wspólny singiel For You, chętnie wcielali się na scenie w role kochanków i obdarowywali czułościami. Cheryl nie była na to obojętna, a po jednym z takich występów wysłała do Rity pełnego wściekłości smsa.

Gdy Liam Payne i Cheryl rozstali się w lipcu 2018 roku, wielu fanów zaczęło natychmiast oskarżać o przyczynienie się do końca związku wokalistów przez inną gwiazdę - Ritę Orę. Piosenkarka kilka miesięcy wcześniej nagrała z Liamem wspólny singiel For You do ostatniej części filmów z serii Pięćdziesiąt twarzy Greya i spędzała z nim sporo czasu, promując utwór. Muzycy występowali często razem na scenie i nie rezygnowali przy tym z flirciarskich gestów.

Sama Rita Ora już kilka razy tłumaczyła się z całej sytuacji i zaznaczała, że na scenie jedynie próbowała pokazać uczucia oddające piosenkę, a z Liamem Payne nie łączyło jej nigdy nic więcej. Teraz na jaw wyszedł sms, który dostała od Cheryl. To rzuca zupełnie nowe światło na tamte wydarzenia...

Cheryl oskarżała Ritę Orę o flirt z Liamem Payne

W styczniu 2018 roku Rita Ora i Liam Payne pojawili się w programie The Tonight Show Jimmy'ego Fallona, gdzie zaśpiewali na żywo swój nowy singiel For You. Okazuje się, że program oglądała na kanapie w swoim domu opiekująca się synem Cheryl - wtedy jeszcze dziewczyna Liama Payne.

Cheryl siedziała w domu sama z 11-miesięcznym dzieckiem śpiącym na górze, oglądając swojego chłopaka w programie Jimmy'ego Fallona. Zobaczyła go i Ritę flirtujących, a ona wyglądała, jakby chciała go pocałować. Oczywiście było to bardzo denerwujące. Natychmiast napisała do Rity, pytając ją, co się do cholery dzieje. Napisała, że ​​uważa to za niewłaściwe, i po prostu poprosiła ją, aby się wycofała.

- opowiedział ostatnio znajomy Cheryl.

Wiadomo też, jaka była treść smsa, jaki partnerka Liama Payne napisała do jego koleżanki:

Flirtujesz z moim facetem i ojcem mojego dziecka - to brak szacunku. Naprawdę myślisz, że to potrzebne?

- miała przeczytać w wiadomości Rita Ora. Wokalistka podobno natychmiast zapewniła Cheryl, że do niczego nie doszło i nigdy by nie pozwoliła sobie na tego typu gesty.

Jak wszyscy wiemy, to nie uchroniło związku Cheryl i Liama Payne. Para rozstała się ostatecznie pół roku później. Wam też się wydaje, że Cheryl powinna mieć jednak pretensje przede wszystkim do Liama? Warto dodać, że piosenkarz już oficjalnie spotyka się od niedawna z 20-letnią modelką, Mayą Henry.

>> Liam Payne pokazał zdjęcie z May'ą Henry! "Uświadomiła mi, jak idealne jest moje życie"

NAJNOWSZE