Liam Payne sprzedaje ubrania. Fani błagają o UŻYWANE skarpetki!

2021-10-28 11:47 AM
Liam Payne
Autor: Rex Features/East News

Fani jeśli chodzi o swoich idoli, momentami przechodzą samych siebie. Nie tylko kolekcjonują przedmioty z wizerunkiem ulubionych artystów, ale także marzą, by otrzymać element garderoby ukochanej gwiazdy.

Wierni fani zrobią wszystko by zbliżyć się do swojego idola. Im nie wystarczają już płyty czy autografy. Prawdziwą grata dla nich są ubrania gwiazd. Najlepiej te… niewyprane!

Liam Payne zdradził, że zamierza oddać swoje ubrania na cele charytatywne za pośrednictwem strony internetowej Theclosets.co.uk. Gdy fani o tym usłyszeli, natychmiast ruszyli na platformę zorientować się, co ciekawego oferuje im ich ulubiony artysta.

Znalazła się grupa fanów, którym było zdecydowanie mało, więc postanowili wystosować do Liama prośbę...

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Ktoś chciał, żeby Liam sprzedał przepoconą koszulę, w której ćwiczył, a także używane skarpetki. Ale nie sądzę, że jest to rzecz, którą Liam chciałby oddać.

- mówiła osoba reprezentująca stronę internetową.

Podobno wiele wiadomości zarządzający stroną dostają z pytaniami, czy ubrania są wyprane i czy może nadal pachną Liamem…

Niestety jak podają zagraniczne serwisy większość ubrań pochodzi z czasów One Direction, więc spora ich część była przetrzymywana w magazynie.

Dzięki sprzedaży ubrań Liam Payne na cele charytatywne uzbierał już 15 000 funtów.

NAJNOWSZE