Liam Payne dziękuje Cheryl za "wyrozumiałość". "Dobrze zajmuje się Bearem"

2020-01-24 17:47 kp
Liam Payne
Autor: Rex Features/East News

Liam Payne nie ukrywa, ze jego tryb życia nie pozwala mu na częste odwiedziny u syna. Piosenkarz jest więc wdzięczny, że cały wychowania małego Beara wzięła na siebie Cheryl, która już nawet nie oczekuje, że Liam będzie regularnym gościem w jej domu. Na pocieszenie Liam Payne postanowił trochę pochwalić w mediach swoją ex.

Gdy w marcu 2017 roku Liam Payne został ojcem, wydawało się, ze jego życie musi ulec całkowitej zmianie. Szybko jednak okazało się, że wraz z narodzinami Beara piosenkarz nie zwolnił tempa i zamiast towarzyszyć w domu Cheryl i maluchowi, intensywnie podróżował po świecie promując swoje single. Ciągła nieobecność celebryty w domu w końcu doprowadziła do jego rozstania z brytyjską piosenkarką.

Już po rozstaniu z Cheryl Liam Payne nie ukrywał, że nie był przygotowany do roli ojca i o niej nie marzył. Piosenkarz mówił wprost, że nie wie, jak zajmować się dzieckiem i cieszy się, że obowiązek ten spoczywa na matce chłopca.

>> Liam Payne nie wie, co ma robić jako ojciec. "Jaka jest moja rola?"

Liam Payne o synu

W najnowszym wywiadzie Liam Payne znów przyznał, że nie widuje syna zbyt regularnie.

Gdybym mógł zmieścić jedną osobę w mojej torbie, musiałby to być mój syn. Ciężko jest być w drodze i tęsknić za nim, pracując tak jak ja. Jego mama jest bardzo wyrozumiała wobec mnie, opiekuje się nim. Zawsze wiem, że jest pod naprawdę dobrą opieką. To są te krótkie chwile, które przeoczysz, że chciałbym być tam, aby mieć z tego więcej.

- powiedział Liam Payne.

NAJNOWSZE