Liam Payne nie wie, co ma robić jako ojciec. "Jaka jest moja rola?"

2019-12-03 10:59 kp
Liam Payne
Autor: SplashNews.com/East News

Prawie trzy lata po narodzinach syna Liam Payne wciąż nie do końca odnajduje się w roli ojca. Piosenkarz wyznał niedawno, że nie marzył o dziecku, a informacja o ciąży Cheryl mocno go przeraziła. Już po rozstaniu z wokalistką celebryta nie odwiedza chłopca zbyt często, tłumacząc się pracą. Czy Bear nie tęskni?

Gdy Cheryl urodziła długo oczekiwane dziecko, Liam Payne szybko uświadomił jej, że planuje zmieniać trybu życia dla syna. Pierwsze miesiące po narodzinach chłopca wokalista opiekowała się więc nim samotnie, podczas gdy Liam podróżował po świecie, promował swoją osobę i udzielał się towarzysko. Do czego to doprowadziło, wszyscy pamiętamy - na początku lipca 2018 roku para ogłosiła rozstanie.

Mimo rozstania Cheryl zależało na tym, by Bear Payne nie wychowywał się bez ojca i organizowała najróżniejsze okazje, by dziecko spotkało się z tatą. Liam Payne nigdy jednak nie ukrywał, że nie marzył o ojcostwie i nawet dziś tygodniami potrafi nie odwiedzić syna.

>> Liam Payne narzeka na ojcostwo. "Nie rozumiesz, czego to dziecko chce!"

Liam Payne unika syna?

Ostatnio Liam Payne ma dla chłopca jeszcze mniej czasu. Piosenkarz od kilku miesięcy jest z 19-letnią Mayą Henry i intensywnie promuje się z nią na ściankach i imprezach. Związek z nastolatką ma też jednak swoje minusy - jak ostatnio, gdy ochroniarze nocnego klubu nie chcieli wpuścić Liama na imprezę z nieletnią ukochaną.

W kwestii syna Liam Payne nigdy nie zawodzi i chętnie dzieli się swoimi kolejnymi przemyśleniami. Teraz przyznał, że... nie czuje relacji z 2,5-letnim Bearem.

Bardzo budowałem to w mojej głowie. Odnalezienie się w relacji między dzieckiem a ojcem - jest trudne. Cheryl zawsze była związana z Bearem, a ja sobie myślałem: „Jaka jest moja rola w tym? Jeśli gotuję i opiekuję się nią, to z kolei opiekuję się nim ”- to miało dla mnie sens.

- przyznał.

Dziś jednak Liam Payne nie opiekuje się Cheryl i nie odwiedza tygodniami Beara. Myślicie, że Cheryl jest przykro, gdy czyta jego wywiady?

NAJNOWSZE