Liam Hemsworth za rękę z tajemniczą dziewczyną! Ale podobna do Miley Cyrus!

2019-10-11 14:37 nk
Liam Hemsworth
Autor: SplashNews.com/East News

Skoro Miley Cyrus zdążyła już dwa razy zmienić partnera od rozstania z mężem, to i Liam Hemsworth postanowił przestać płakać nad nieudanym małżeństwem. Australijski aktor pokazał się w Nowym Jorku z tajemnniczą blond pięknością, która baaaardzo przypomina nam z wyglądu Miley. Ale nie, to NA PEWNO nie ona! ;)

Moment, w którym Miley Cyrus i Liam Hemsworth ogłosili rozstanie, dla wielu fanów był czymś na kształt końca świata. Wielbiciele pary wierzyli, że tym razem, po latach docierania się, kryzysów i wspólnego dojrzewania, uda im się stworzyć coś na zawsze. A przynajmniej na długo, ale na pewno nie na zaledwie 8 miesięcy - bo tyle trwało ich małżeństwo.

Być może para jeszcze długo nie przyznałaby się do tego, że ich związek przeszedł do historii, gdyby nie fakt, że dzień wcześniej paparazzi przyłapali Miley Cyrus we Włoszech z nową kochanką. Aktorka i piosenkarka związała się z byłą narzeczoną Brody'ego Jennera. Ale to też nie był zbyt długi związek - zakończył się pod koniec września, a Kaitlynn Carter ustąpiła miejsca w sercu i łóżku Cyrus... Cody'emu Simpsonowi!

Liam Hemsworth ma nową dziewczynę!

W końcu i Liam Hemsworth postanowił zapomnieć o nieudanym małżeństwie i iść dalej ze swoim życiem. Aktor znalazł idealne lekarstwo na złamane serce - nową miłość... A przynajmniej coś, co może się w miłość przerodzić...

Paparazzi przyłapali Liama w Nowym Jorku, gdzie Australijczyk szedł za rękę z tajemniczą kobietą. Para zjadła razem posiłek z restauracji, wypiła kilka drinków i poszła na romantyczny spacer po mieście.

Nie wiadomo, kim jest piękna blondynka, z którą Liam Hemsworth pokazał się po raz pierwszy od rozstania z żoną, ale w oczy rzuca się jeden fakt - silne podobieństwo kobiety do Miley Cyrus! Widać Liam gustuje w określonym typie urody. Miejmy tylko nadzieję, że charaktery obu pań już tak podobne nie są...

Zdjęcia Liama i jego towarzyszki opublikował amerykański serwis TMZ. Możecie zobaczyć je >> TUTAJ.

NAJNOWSZE