Miley Cyrus trafiła do szpitala z zapaleniem migdałów! Cody Simpson jest przy niej

2019-10-09 8:57 kp
Miley Cyrus w szpitalu
Autor: Instagram/ Miley Cyrus

Miley Cyrus wyznała fanom, że cierpi z powodu zapalenia migdałków, a już kolejnego dnia znalazła się w szpitalu. Piosenkarka na bieżąco relacjonuje fanom stan swojego zdrowia i pokazuje zdjęcia ze szpitalnego łóżka. Nie jest w nim sama! Nową ukochaną bez przerwy wspiera Cody Simpson, który odwiedza ją w każdym możliwym momencie.

Miley Cyrus nie może narzekać ostatnio na nudę! Gwiazda ma w życiu ostatnio takie nagromadzenie emocji, że wystarczyłoby dla kilku innych osób. Tym razem jednak nie jest wesoło - Miley Cyrus trafiła do szpitala z zapaleniem migdałków. Sprawa nie jest bardzo poważna, ale na pewno uciążliwa. Na szczęście jest przy niej Cody Simpson.

Swój pobyt w szpitalu Miley Cyrus relacjonuje na bieżąco na Insta Story. Na filmikach regularnie pojawia się 22-letni Australijczyk, który po rozstaniu gwiazdy z Kaitlynn Carter zajął jej miejsce. Wygląda na to, że Miley może liczyć na nowego chłopaka nie tylko w tych miłych, ale i tych trudniejszych chwilach.

Miley Cyrus w szpitalu, Cody Simpson przy niej

Obecność Cody'ego Simpsona w szpitalu przy Miley Cyrus warto zaznaczyć, bo według ostatnich doniesień znajomych wokalistki, para nie traktuje swojej relacji jak poważnego związku, a raczej jako dobrą zabawę. Mimo to Cody nie zapomniał o przyjaciółce z bonusem ;) i regularnie odwiedza ją w jej szpitalnym pokoju. Na nagraniach z Instagrama Miley pokazała, jak ukochany leży z nią w łóżku i śpiewa dla niej serenady.

Miley Cyrus poprosiła też o dobre myśli wszystkich swoich fanów i zapewniła, że robi wszystko, co może, by szybko wyzdrowieć.

NAJNOWSZE