Miley Cyrus i Cody Simpson CAŁOWALI SIĘ w knajpie! Mamy nagranie WIDEO!

2019-10-04 12:38 nk
Miley Cyrus i Cody Simpson
Autor: Jackson Lee / SplashNews.com/East News, CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER

Po rozstaniu z Kaitlynn Carter Miley Cyrus wdała się w kolejny romans?! Para, która dotąd deklarowała, że od lat jest tylko przyjaciółmi, była widziana w knajpie podczas wymieniania czułości! Miley kilkukrotnie całowała Cody'ego w usta! Nie wierzycie? Są dowody WIDEO! Zobaczcie sami! Kolejny przystojny Australijczyk do kolekcji Cyrus?!

Choć wydawałoby sie, że Miley Cyrus bardziej zszokować nas nie może, gwiazda właśnie udowodniła, że stać ją na więcej, niż przypuszczaliśmy! PO nagłym zakończeniu związku z Liamem Hemsworthem i wdaniu się w romans z Kaitlynn Carter, a potem zerwaniu z nią, piosenkarka najwyraźniej postanowiła wrócić nie tylko do mężczyzn, ale i... Australijczyków! Miley była widziana w knajpie, jak całowała się z Codym Simpsonem!

26-letnia Miley i 22-letni Cody znają się i przyjaźnią od lat, jednak dotąd oboje deklarowali, że łączy ich tylko przyjaźń! Najwyraźniej przez ostatnie dni wiele się w tej kwestii zmieniło...

Miley i Cody PARĄ?!

Miley Cyrus i Cody Simpson byli łączeni ze sobą już pod koniec 2014 roku. Spędzali ze sobą dużo czasu przez większość 2015, jednak cały czas zaznaczali, że nie łączy ich żaden romans. Cody w jednym z wywiadów nazywał Miley "najfajniejszą dziewczyną w Los Angeles" i chwalił przyjaciółkę za otwarty umysł i luźne podejście do wielu spraw, które jemu nie przychodzą z taką łatwością w show biznesie i dojrzewaniu. Czyżby Cyrus postanowiła wprowadzić go w kolejny etap tego "dojrzewania"? ;)

W czwartek, 3 października 2019, Amerykanka i Australijczyk byli widziani razem w jednym z lokali w Hollywood. Artyści najpierw zdawali się poważnie rozmawiać, a potem... publicznie wymieniali czułości!

Ona i Cody weszli przez pomyłkę do Blue Bottle Coffee i sprawiali wrażenie przyjacielskich. Potem poszli do lokalu obok, nazywanego Backyard Bowls na Beverly Blvd. Przysiedli, kiedy Cody czekał na swoje smoothie na wynos. Podczas gdy Cody stał, całowali się, potem usiedli i rozmawiali przez chwilę, a Miley wstała, usiadła na jego kolanie i zaczęła się z nim całować, a potem wyszli razem. Byli tam przez co najmniej 15 minut.

- powiedziała niejaka Ashleigh w rozmowie z amerykańskim serwisem HollywoodLife.com. Tę wersję potwierdzają inni świadkowie zdarzenia na Twitterze, a serwis TMZ opublikował filmik, w którym widać, jak Miley kilkukrotnie całuje Cody'ego.

Czy to wygląda na przyjacielskie buziaki?

Miley Cyrus
Autor: Jackson Lee / SplashNews.com/East News
Cody Simpson
Autor: CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER
NAJNOWSZE