Leonardo DiCaprio, Brad Pitt i Quentin Tarantino nadal w Cannes! Humory dopisują [ZDJĘCIA]

2019-05-23 10:06

Już po pierwszym pokazie filmu Once Upon A Time In Hollywood, który odbył się podczas 72. Festiwalu Filmowego w Cannes, jest jasne, że nowa produkcja Quentina Tarantino będzie prawdziwym hitem. Reżyser w towarzystwie Leonardo DiCaprio, Brada Pitta i Margot Robbie ma więc powody do zadowolenia i świetnie czuje się w Cannes. Zobaczcie, jak wszyscy pozowali podczas spotkania z reporterami!

Tegoroczny Festiwal Filmowy w Cannes to nie tylko okazja do oglądania wyjątkowych produkcji filmowych, ale i gratka dla wszystkich fanów celebryckich plotek. Na czerwonym dywanie pojawiło się już kilka wyjątkowych gwiazd, o których media rozpisywały się przez kolejne dni. Palmę pierwszeństwa wiedli dotąd Selena Gomez i Bill Murray na czele, którzy wywołali niemały skandal swoimi przytulankami na dywanie podczas pierwszego dnia festiwalu.

>> Bill Murray oberwał za macanie Seleny Gomez! Na kolejnej gali trzymał się od niej z daleka

Bez wątpienia jednak największymi gwiazdami Festiwalu w Cannes 2019 są trzej panowie - Quentin Tarantino, Brad Pitt i Leonardo DiCaprio. Gwiazdorzy promują w Cannes swój najnowszy film Once Upon A Time In Hollywood i nie ma wątpliwości, że świetnie czują się w blasku fleszy,

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio zdejmują okulary

Wspólne pozowanie na czerwonym dywanie przez rzadko widywanych w mediach Brada Pitta i Leonardo DiCaprio to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich ich fanów. Aktorzy wystąpili w Cannes nie tylko podczas oficjalnego pokazu Pewnego razu... w Hollywood, ale i następnego dnia podczas sesji zdjęciowej. Razem z nimi przed dziesiątkami fotoreporterów pozowali oczywiście Quentin Tarantino i Margot Robbie.

Całej czwórce gwiazd Once Upon A Time In Hollywood dopisywały świetne humory. Panowie żartowali sobie z całej sytuacji, zawadiacko pozując w okularach przeciwsłonecznych i swobodnie się obejmując do zdjęć.

Zobaczcie kolejne zdjęcia Brada Pitta, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie i Quentina Tarantino z Cannes!

NAJNOWSZE