Odważna Anja Rubik w Cannes! Obyło się bez wpadki?

2019-05-20 11:46

Anja Rubik to jedna z Polek, które pojawiły się na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes! Słynna modelka zdecydowanie zapadnie w pamięć publiczności i fotoreporterów za sprawą swojej odważnej i oryginalnej stylizacji. Podczas jednego z pokazów Anja Rubik postawiła na męski garnitur i... dosłownie nic pod spodem! Udało jej się nie pokazać zbyt wiele?

Anja Rubik po raz kolejny pokazała, że nie boi się odważnych stylizacji! W przeciwieństwie do Kendall Jenner polska modelka nie lubi jednak banalnego epatowania nagością. Zamiast tego stawia na oryginalne kreacje, które podkreślają jej charakter.

Tak też było podczas Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie Anja Rubik wzięła udział w pokazie filmu Dolor y Gloria w reżyserii Pedro Almodóvara. Modelka pojawiła się w eleganckim, czarnym garniturze. I niczym więcej.

Anja Rubik w Cannes

Na czerwonym dywanie Cannes Anja Rubik zaprezentowała więc bardzo głęboki dekolt. Jej piersi zakrywały jedynie poły marynarki! Czy udało się uniknąć wpadki? W czarodziejski sposób Anja Rubik uniknęła odsłonięcia czegoś więcej...

Zobaczcie, jak polska gwiazda zaprezentowała się w Cannes! Robi wrażenie?

NAJNOWSZE