Bill Murray oberwał za macanie Seleny Gomez! Na kolejnej gali trzymał się od niej z daleka

2019-05-16 14:57

Bill Murray i Selena Gomez promują w Cannes film The Dead Don't Die, w którym oboje wystąpili. Film otworzył tegoroczny, 72. Festiwal Filmowy w Cannes, a aktor i wokalistka w towarzystwie innych gwiazd błyszczeli na czerwonym dywanie. Niektórym nie spodobały się jednak czułości, na które 68-letni aktor pozwolił sobie wobec młodszej koleżanki. Dzień później stał już z drugiej strony...

Selena Gomez i Bill Murray to dwie z gwiazd, które goszczą na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes. Aktor i wokalistka, wraz z Jimem Jarmuschem, Tildą Swinton i Donaldem Gloverem promują horror The Dead Don't Die. Jako gwiazdy filmu otwierającego festiwal, artyści zaprezentowali się na czerwonym dywanie Cannes już pierwszego dnia.

Nie obyło się bez kontrowersji. Część komentatorów zwróciła uwagę na niestosowne zachowanie 68-letniego Billa Murray'a wobec 26-letniej Seleny Gomez. Aktor nie odstępował jej na czerwonym dywanie na krok i pozwalał sobie na obejmowanie jej w talii i szeptanie do ucha. Zdaniem niektórych gwiazdor przekroczył pewne granice i naruszył strefę osobistą wokalistki, przez co mogła ona czuć się skrępowana.

Selena Gomez i Bill Murray w Cannes - aktor naruszył jej prywatność?

Na zdjęciach z ceremonii wyraźnie widać, jak Bill Murray dotyka pleców i talii Seleny Gomez oraz dotyka jej twarzy przy szeptaniu do jej ucha. Wobec krytyki, jaka na niego spadła, nie dziwi, że następnego dnia aktor był już znacznie bardziej ostrożny. Na kolejnym spotkaniu z mediami, promującym film The Dead Don't Die, Bill Murray trzymał się od Seleny Gomez z daleka.

Myślicie, że za pierwszym razem rzeczywiście przesadził? Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE