Lara Gessler

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@lara_gessler Lara Gessler z nową fryzurą

Gwiazdy

Lara Gessler zaszalała u fryzjera. W sieci same pochwały

2024-05-24 10:34

Lara Gessler tuż przed wakacyjnym okresem postawiła na spektakularną metamorfozę. Udała się do znajomej stylistki, aby skrócić włosy. Młoda restauratorka efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Fani i przyjaciele, a także Magda Gessler nie kryli zachwytu. Nowa fryzura dodała jej lekkości i jeszcze więcej dziewczęcego uroku.

Lara Gessler, córka Magdy Gessler, podobnie, jak jej mama odnajduje się w branży gastronomicznej. Jest właścicielką popularnej cukierni "Słodki Słony". Lara prowadzi udane życie zawodowe, a także osobiste. Od 2020 roku jest żoną Piotra Szeląga, z którym wychowuje dwoje dzieci. Nena urodziła się w październiku 2020 roku, a we wrześniu 2022 na świat przyszedł jej braciszek Bernard. Życie Lary to nieustanne zmiany. Niedawno przeprowadziła się do nowego domu, który znajduje się na warszawskim Żoliborzu. To jednak nie wszystko, wraz z nadejściem gorących dni postanowiła zmienić także nieco swój look.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lara Gessler sprowadza fana do parteru. Poszło o jej roznegliżowane zdjęcia

DODA I SMOLASTY O SINGLU NIE ŻAŁUJĘ I ZNAJOMOŚCI Z KSIĄŻULO

Lara Gessler zachwyciła internautów nową fryzurą

Lara Gessler oprócz prowadzenia restauracji i byciem mamą, chętnie udziela się mediach społecznościowych. Prowadzi na Instagramie swój profil, gdzie dzieli się najciekawszymi szczegółami ze swojego życia. Można zaobserwować, że Lara świetnie odnajduje się w roli modelki, pozując od czasu do czasu przed obiektywem. Lara wyróżnia się oryginalnym stylem, a teraz postanowiła nieco odmienić swój wygląd.

Skorzystała z usług stylistki i skróciła włosy. Teraz może pochwalić się piękną, krótką fryzurą, idealną na nadchodzące upały. Włosy sięgające za ucho wspaniale podkreśliły urodę Lary, nadały jej lekkości i dziewczęcego uroku.

Jesteś jak mała córeczka. 10 lat mniej obłęd. Mimo szoku i chwilowego braku tchu jestem zachwycona. Twoja wyobraźnia, odwaga,  pomysł na siebie. Kocham, mama. Piękna ty dziewczynko

- czytamy komentarz Magdy Gessler pod wideo, które opublikowała Lara.

Ależ pięknie! Wyglądasz fenomenalnie // Przepraszam what?!?! R u kiddin me?! How aweseesomeeee // O wow!! Pięknie!!! // Ślicznie - piszą fani na Instagramie.