Lara Gessler

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@lara_gessler Lara Gessler pokazała dom na Żoliborzu

Gwiazdy

Wnętrza nowego domu Lary Gessler. Restauratorka urządza się na Żoliborzu

2024-03-03 16:37

Lara Gessler wraz z rodziną zamieszkali w nowym miejscu. Kupili dom na warszawskim Żoliborzu. Nieruchomość z pewnością kosztowała fortunę! Lara pokazała wnętrza pięknej willi i zapowiedziała totalną zmianę aranżacji.

Lubię wracać tam gdzie byłam - napisała Lara Gessler na swoim Instagramie informując swoich fanów o zakupie nieruchomości na warszawskim Żoliborzu. Tym samym została sąsiadką swojego przyrodniego brata Tadeusza Müllera, który w komentarzach pod postem wyraził radość z takiego obrotu spraw. Lara nie może nacieszyć się piękną willą. Zdradziła, z jakimi wyzwaniami i dylematami w tej chwili się mierzy.

Jesteśmy przeprowadzeni! Nie mamy co prawda kuchni... wcale. Projekt jest już prawie gotowy, ale dopracowujemy  detale, między innymi zastanawiamy się nad blatami. Jakie macie doświadczenia? My raczek chcemy kamień - oznajmiła restauratorka.

SHORT - AMA - EWELINA LISOWSKA - CELEBRUTY CRUSH | ESKA

Lara Gessler pokazała wnętrza nowego domu

Dla takiej artystycznej duszy, jak Lara, aranżacja wnętrz to z pewnością ciekawe wyzwanie, które potraktuje, jak niezłą zabawę, a biorąc pod uwagę gust i wyczucie stylu, wnętrza z pewnością będą prezentowały się przepięknie.

Właścicielka restauracji "Słodki Słony" zamieszkała w bardzo prestiżowym miejscu w Warszawie, gdzie ceny nieruchomości potrafią wbić w ziemię, więc tym bardziej można pogratulować Larze nabycia luksusowej willi. 34-latka dzięki swojej przedsiębiorczości może cieszyć się życiem na najwyższym poziomie i spełniać najskrytsze marzenia.

Lara Gessler

i

Autor: Screen/Instagram/@lara_gessler Lara Gessler na Instagramie pokazała swój nowy dom

Lara Gessler jest nie tylko bizneswoman, ale także żoną i mamą. W 2020 roku wzięła ślub z Piotrem Szelągiem, który co prawda stroni od blasku fleszy i rzadko pojawia się z żoną na ściankach, ale za to chętnie pokazuje się w jej mediach społecznościowych. Para doczekała się córki i syna. Nena urodziła się w październiku 2020 roku, a we wrześniu 2022 na świat przyszedł jej braciszek Bernard.