Lara Gessler

i

Autor: AKPA Lara Gessler pokazała się na Instagramie w samej bieliźnie

Celebryci

Lara Gessler sprowadza fana do parteru. Poszło o jej roznegliżowane zdjęcia

2024-02-29 10:38

Lara Gessler, znana restauratorka, doskonale spełnia się w roli influencerki, tworząc ciekawy i przyciągający uwagę kontent w mediach społecznościowych. Kiedy zaprezentowała swoje wdzięki w samej bieliźnie, spotkała się z krytycznym komentarzem. Wiedziała, co odpowiedzieć nieprzyjemnemu internaucie.

Lara Gessler jeszcze do niedawna nie cieszyła tak dużą popularnością, żyjąc w cieniu swojej mamy Córka znanej restauratorki, Magdy Gessler, nabrała apetytu na sławę po udziale w programie "Ameryka Express". Dała się poznać szerokiej publiczności, jako naturalna, pełna pozytywnej energii kobieta. Wraz z jej rosnącą popularnością wśród widzów TVN, przybyło jej również wielu fanów na Instgaramie, gdzie obecnie Lara spełnia się w roli influencerki. Jej profil obserwuje 283 tys. użytkowników. Kilka lat temu życie Lary zmieniło się diametralnie - urodziła dwoje dzieci. Nena przyszła na świat w 2020 roku, a Bernard dwa lata później. Mimo ciąż, Larze udało się zachować wspaniałą sylwetkę, a młoda restauratorka świetnie czując się w roli modelki, chętnie pokazuje się w kusych stylizacjach, przekonując swoich followersów o swojej pewności siebie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lara Gessler zmieniła imię. To była tylko formalność

Eryk Moczko z viralowym hitem "Enzo". To będzie hit! | ESKA

Lara Gessler w sensualnej sesji zdjęciowej. Broni się przed atakiem fana

Lara Gessler z wykorzystuje swoje cyfrowe zasięgi we współpracy ze znanymi markami. Autorka "Słodkiego zielnika Laury" kooperuje z popularną marką bieliźnianą i w związku z tym pokazała w swoich social mediach zdjęcia prezentujące jeden z kompletów, który jest hitem wśród wielu kobiet. Sesja została wykonana w domowym zaciszu, a Lara, jak zawsze, bardzo kobieco i profesjonalnie wypadła przed obiektywem. Internauci pochwalili umiejętności modelingowe restauratorki, a także jej wspaniałe ciało.

Figura wow,wow, outfit wow,wow i obrzydliwie zazdroszczę - czytamy pod postem.

Pięknemu i zgrabnemu we wszystkim ładnie, figura sztos - pisze internautka.

Lubię tę Twoją naturalność - zachwyca się fanka.

Fascynująca z Pani kobieta. Niezwykle piękna i pełną wdzięku. Uśmiech czarujący - czytamy dalej.

Jeden z internautów zanim ugryzł się w język, pozwolił sobie skomentować wygląd Lary Gessler, mówiąc o tym, że jej ciało jest wychudzone i brakuje jej seksapilu. Lara nie zwlekała z odpowiedzią, szybko sprowadzając nieuprzejmego fana do parteru - Zadaniem kobiety nie jest bycie sexi - oznajmiła. Pod postem natychmiast pojawiły się pytania, dotyczące roli kobiety - A co niby jest zadaniem kobiety wg. Ciebie? - zapytała jedna z użytkowniczek - Bycie sobą i bycie ze sobą szczęśliwą, można osiągnąć ten stan nie patrząc na opinie innych, w tym Twoją - odpowiedziała jedna z kobiet.