Lady Gaga zrobiła rentgen całego ciała! To efekt upadku ze sceny

2019-10-19 12:54 kp
Lady Gaga
Autor: Rex Features/East News

Lady Gaga zaliczyła ostatnio w Las Vegas bolesny upadek po tym, jak wskoczyła spontanicznie na scenie na jednego z fanów. Mężczyzna stracił niestety równowagę i cała dwójka zaliczyła bolesne BUM o podłogę. Gaga nie może sobie pozwolić na żadne ryzyko, dlatego po koncercie udała się do lekarza.

Wypadki na scenie się zdarzają, o czym wie każdy muzyk, który daje z siebie wszystko i wkłada w to mnóstwo energii. Tylko w ostatnim czasie Billie Eilish zwichnęła kostkę, Travis Scott naruszył kolano, a Lady Gaga z hukiem spadła ze sceny. Video z upadkiem tej ostatniej obiegło natychmiast cały internet, bo sytuacja wyglądała naprawdę imponująco.

>> Lady Gaga wskoczyła na fana i oboje SPADLI ze sceny! Wyglądało dramatycznie! [WIDEO]

Zaprawiona w scenicznych bojach Lady Gaga nie zeszła jednak ze sceny i dokończyła swój koncert. Dopiero po występie gwiazda poważnie przejęła się upadkiem.

Lady Gaga u lekarza

Przezornie Lady Gaga udała się po występie do lekarza, który sprawdził, czy w wyniku upadku nic jej się nie stało. Na Instagramie gwiazda zażartowała później, że zrobiła sobie prześwietlenie "całego ciała" i pokazała zdjęcie rentgenowskie ręki. Zupełnie zdrowej.

Gdy muszą ci zrobić rentgen praktycznie całego ciała... Just dance. Gonna be ok

- napisała Gaga i zacytowała fragment jednego ze swoich największych przebojów.

Tymczasem fan, który razem z wokalistką spadł ze sceny w Las Vegas, musi mierzyć się teraz z innymi problemami - przypadkowy "gwiazdor" musi tłumaczyć się w sieci z upadku!

Do ludzi, którzy do mnie piszą, powiem to jeszcze raz... upadek nie był ani z mojej winy, ani Gagi. To był wypadek

- napisał na Twitterze.

NAJNOWSZE