Lady Gaga świętuje sukces albumu Narodziny Gwiazdy... w nowej fryzurze! Ładnie jej w różu?

2019-10-07 21:01 nk
Lady Gaga
Autor: Instagram.com/ladgaga

Lady Gaga chciała pochwalić się ogromnym sukcesem ścieżki dźwiękowej filmu Narodziny Gwiazdy. Na jej nowych zdjęciach uwagę zwraca jednak przede wszystkim nowy kolor włosów piosenkarki! Jak podoba Wam się Lady Gaga w różowej fryzurze? Naszym zdaniem wyszło trochę... nierówno! Pewnie efekt był celowy, ale nie jesteśmy do niego przekonani...

Na początku kariery Lady Gaga kochała zaskakiwać swoich fanów spektakularnymi zmianami wyglądu. Od kilku lat jednak artystka ma nieco bardziej stonowany wizerunek i tylko raz na jakiś czas pozwala sobie na stylizacje w swoim starym stylu - czyli totalnie odjechane.

Również fryzura Lady Gagi zmienia się naprawdę rzadko. W końcu jednak artystka zapragnęła metamorfozy.

Lady Gaga na różowo

Lady Gaga pochwaliła się fanom sześcioma platynowymi płytami za album ze ścieżką dźwiękową filmu Narodziny Gwiazdy. Krążek sprzedał się w sześciu milionach egzemplarzy. Z tej okazji artystka ufarbowała się na różowo!

Jak podoba Wam się nowy, słodko-cukierkowy wizerunek piosenkarki? Naszym zdaniem Gaga w różowych włosach wygląda uroczo, tylko... z powodu dwóch odcieni koloru na włosach gwiazdy powstał efekt, jakby fryzura wypłowiała od słońca.

NAJNOWSZE