Lady Gaga skończyła 34 lata! Ariana Grande złożyła jej życzenia. „Anioł, który odmienił moje życie”

2020-03-30 12:02 AM
Lady Gaga, Ariana Grande
Autor: Rex Features/East News, Rex Features/East News

Lady Gaga 28 marca skończyła 34 lata. Z tej okazji fani i wiele gwiazd składało jej urodzinowe życzenia. Wśród nich była też Ariana Grande, która wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie z piosenkarką. W podpisie zamieściła urocze życzenia urodzinowe, gdzie m.in. nazwała ją aniołem!

Lady Gaga niestety nie trafiła z urodzinami na dobry moment. Ze względu na trwającą pandemię nakazane jest pozostanie w domu. Tak więc jeśli marzy o zorganizowaniu urodzinowej imprezy to musi uzbroić się w cierpliwość. Jednak jeśli chodzi o życzenia urodzinowe, to one dosłownie zalały Lady Gagę. Na przemian otrzymywała je od internautów i od znanych osób. W tym także od Ariany Grande, które pozwoliła sobie napisać osobny post na swoim instagramowym profilu, dołączając ich wspólne zdjęcie.

„Wszystkiego najlepszego dla anioła, który odmienił moje życie na wiele sposobów! Opowiem ci o tym później, ale… sprawiasz, że moje serce jest tak pełne, szczęśliwe i zrozumiałe @ladygaga. Życzę ci radości dzisiaj i każdego dnia”. – pisała.

 

Lady Gaga nie odniosła się jeszcze do życzeń, ale nie mamy wątpliwości, że fotka, którą opublikowała Ariana z pewnością jej się spodoba!

Ps. Wiedzieliście, że Lady Gaga i Ariana mają tak dobry kontakt?

NAJNOWSZE