Kasia Kowalska dziękuje lekarzom za opiekę nad córką. Jak się czuje Ola Kowalska?

2020-03-30 8:35 mw
Kasia Kowalska
Autor: WBF

Dwa dni po tym, jak Kasia Kowalska poinformowała fanów, że jej córka w poważnym stanie przebywa w jednym z londyńskich szpitali, na Instagramie piosenkarki pojawił się kolejny post. Tym razem Kasia Kowalska postanowiła podziękować lekarzom za opiekę nad swoim dzieckiem. Jak obecnie czuje się Ola Kowalska i co napisała jej matka? Zobaczcie najnowszy wpis Kasi Kowalskiej.

W miniony piątek 27 marca Kasia Kowalska zamieściła w internecie dramatyczny film, w którym poinformowała swoich fanów, że jej 23-letnia córka Ola trafiła do szpitala w Londynie. Z nagrania Kasi Kowalskiej wynikało, że ktoś zadzwonił do niej z prośbą o zgodę na intubowanie córki. Czy Ola Kowalska ma koronawirusa i jest leczona z powodu COVID-19? Tego artystka nie powiedziała wprost, ale wskazywać na to mogły choćby apele piosenkarki o zostawanie w domu.

Filmik Kowalskiej wywołał wiele emocji - fani poddawali pod wątpliwość fakt, że lekarze proszą rodzica o zgodę na intubowanie dorosłej osoby. Ostatecznie nagranie zniknęło z sieci, a Kasia Kowalska wyłączyła możliwość komentowania swojego kolejnego wpisu o stanie zdrowia córki. 

Dwa dni później, w niedzielę 29 marca na Instagramie piosenkarki pojawił się nowy post. Tym razem Kasia Kowalska dziękuje w nim lekarzom za opiekę nad swoim dzieckiem.

OWACJE DLA SŁUŻBY ZDROWIA

Nowy post Kasi Kowalskiej to jednocześnie podziękowania dla lekarzy z Londynu oraz dla całej służby zdrowia, której pracownicy stoją w pierwszym szeregu na froncie walki z pandemią koronawirusa.

W nagranym w niedzielę filmiku Kasia Kowalska mówi:

Dzisiaj o godzinie 17:00 wyjdźmy i bijmy brawa dla całej służby zdrowia, dla wszystkich lekarzy, dla wszystkich, którzy muszą pracować w tak trudnym dla nas czasie. Jesteśmy z wami, dziękujemy wam bardzo.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Obok filmiku Kasia Kowalska zamieściła też wpis skierowany wprost do medyków, którzy w Londynie opiekują się jej chorą córką Olą.

#owacjedlalekarzy #owacjedlasluzbyzdrowia # dziekujemy❤️ Chciałbym wyrazić szczerą wdzięczność dla całego personelu medycznego opiekującego się obecnie moją córką w jednym z londyńskich szpitali. Szczere podziękowania dla lekarza prowadzącego i każdego, kto udziela wsparcia. W tych trudnych czasach wszyscy oklaskujemy was, bardzo doceniamy wasze wysiłki i poświęcenie oraz jesteśmy naprawdę wdzięczni za waszą służbę👏👏👏🙏🏻❤️

- napisała Kasia Kowalska.

Niestety piosenkarka nie zdradza, jak obecnie czuje się jej córka. Pozostaje mieć nadzieję, że Ola Kowalska wraca już do zdrowia. Na jej osobistym Instagramie najnowszym wpisem jest póki co wymowne zdjęcie korony... Ola Kowalska nie zamieściła przy nim żadnego komentarza. Nie brakuje natomiast komentarzy internautów życzących jej szybkiego wyzdrowienia.

NAJNOWSZE