Lady Gaga rozbija związek Bradleya Coopera? Mel B nie ma wątpliwości

2019-02-25 18:29
Lady Gaga i Bradley Cooper
Autor: Sipa USA Lady Gaga i Bradley Cooper

Odkąd Lady Gaga i Bradley Cooper wystąpili razem w Narodzinach Gwiazdy nie milkną plotki na ich temat. Wszyscy zapomnieli, że Bradley Cooper ma dziewczynę i wróżą mu piękny romans z Lady Gagą. Podczas rozdania Oscarów para wystąpiła razem na oczach Iriny Shayk. Zdaniem Mel B Lady Gaga posunęła się wtedy za daleko...

Lady Gaga i Bradley Cooper stworzyli wspaniały duet. Odkąd razem wystąpili w Narodzinach gwiazdy wszyscy o nich mówią. Coraz częściej jednak kwestia filmu schodzi na dalszy plan... Coraz częściej mówi się, że Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans!

Pikanterii dodaje fakt, że Lady Gaga rozstała się z narzeczonym. Sporo osób sądzi, że winny jest temu Bradley Cooper.

Faktycznie, na pierwszy rzut oka widać, że Lady Gaga i Bradley Cooper są blisko. Czy jednak jest tam romans?

>> Lady Gaga i Christian Carino naprawdę zerwali! On randkuje już z inną

HOT TEMAT
Oscary 2019 - Lady Gaga i Bradley Cooper

Autor: Rex Features/East News

Lady Gaga i Bradley Cooper zgodnie z obietnicą wystąpili na gali Oscary 2019 z piosenką Shallow. Wykonanie oscarowej piosenki z filmu A Star Is Born nie zawiodło fanów! Zobaczcie nagranie z gali Oscary 2019 - to właśnie tą piosenką Lady Gaga i Bradley Cooper wyśpiewali sobie statuetkę!

Lady Gaga rozbija małżeństwo?

Po rozdaniu Oscarów padają takie teorie. Bradley Cooper przyszedł na galę z żoną- Irina Shayk. Ogólne poruszenie wywołał fakt, że usiadła ona między mężem a Lady Gagą. Czy była to desperacka próba rozdzielenia tajnych kochanków?

>> Oscary 2019: Lady Gaga nie przyjdzie na galę sama! Kim jest jej partner?

Kiedy Lady Gaga i Bradley Cooper wykonywali na scenie swoją kultową piosenkę, Irina Shayk nie mogła już stanąć między nimi. A iskry widać było gołym okiem! Zauważyła to na przykład Mel B.

Czułam się nieswojo myśląc o dziewczynie Bradleya Coopera. Ale chciałbym myśleć, że to część całego występu, bo jest kobieca solidarność i mam nadzieję, że to nie jest ... mam nadzieję, że to tylko profesjonalne

Czy faktycznie Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

NAJNOWSZE