Lady Gaga i Christian Carino naprawdę zerwali! On randkuje już z inną

2019-02-19 17:49
Lady Gaga i Christian Carino
Autor: Michael Kovac/Getty AFP/East News

Plotki o kryzysie w związku i zerwanych zaręczynach Lady Gagi i Christiana Carino pojawiły się w mediach już na początki lutego, gdy wokalistka pozowała na gali Grammy bez pierścionka zaręczynowego. Wszystko wskazuje na to, że doniesienia te są prawdą i związek Lady Gagi i Christiana Carino to już przeszłość. Co takiego się wydarzyło?

Gdy w ubiegłym roku Lady Gaga zaczęła oficjalnie pokazywać się ze swoim agentem, Christianem Carino, wydawało się, że wokalistka w końcu znalazła prawdziwą miłość. Kilka miesięcy temu na jej palcu pojawił się imponujący pierścionek zaręczynowy, a ona sama - po zakończeniu pracy nad Narodzinami gwiazdy - miała rzucić się w wir przygotowań do ślubu. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że Lady Gaga i Cristian Carino rozstali się.

Pierwsze doniesienia o kryzysie w ich związku pojawiły się tuż po gali Grammy 2019. Gaga pozowała na ceremonii bez pierścionka, na co od razu zwróciły uwagę plotkarskie media. Ich przeczucia pogłębił fakt, że w Walentynki na profilu gwiazdy na Instagramie nie pojawiło się nawet najmniejsze wspomnienie o ukochanym.

HOT TEMAT
Lady Gaga - nowy tatuaż

Autor: instagram.com

Lady Gaga też zrobiła tatuaż z błędem! Winę zrzuciła na... alkohol!

Lady Gaga i Christian Carino rozstali się

Ostatecznym potwierdzeniem zerwania zaręczyn Lady Gagi i Christiana Carino jest fakt, że agent spotyka się obecnie z innymi kobietami. Serwis Radar donosi, że mężczyznę przyłapano ostatnio na romantycznej randce w Los Angeles.

Christian siedział w piątek w restauracji w Sunset Tower z piękną brunetką. Trzymali się za ręce i wyglądało to na romantyczną randkę.

- czytamy.

Niewykluczone, że do rozstania Lady Gagi i Christiana Carino niechcący mógł przyczynić się... Bradley Cooper. Niektóre media już wiele tygodni temu spekulowały na temat przyjaźni łączącej wokalistkę i aktora, a część z nich sugerowała nawet, że może łączyć ich romans. Czy Christian Carino mógł uwierzyć w takie plotki?

NAJNOWSZE